Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Renesance rock-pop / Vacov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Termíny akcí viz odkaz Novinky

Hudební skupina Renesance Vám profesionálně zahraje na plesech, zábavách, svatbách, narozeninách, firemních párty, či jiných akcích.
Provedeme Vás muzikou let minulých i současných.
Výběr repertoáru je vždy podřízen konkrétnímu složení posluchačů a zahrnuje široké spektrum skladeb od popu a rocku až k lidovým písním.

Vystupujeme ve tříčlenné sestavě.
Vlastní značkovou aparaturou jsme schopni kvalitně ozvučit jakýkoli obvyklý prostor, včetně venkovního. Podle náročnosti akce můžeme vyhovět také Vašim požadavkům na zajištění moderování, tanečního vystoupení, apod.

Nástrojové obsazení, aparatura:

Miroslav Roučka - kytara, zpěv

kytara MusicMan Silhouette Special + VOX Tonelab
baskytara MTD Kingston Z4 + BBE BMAX-t
akustická kytara Cort
zpěv Sennheiser e945

Alena Podzimková - zpěv

zpěv Shure Beta 87A / Sennheiser e965

Miroslav Kloud - kytara, zpěv

el. kytara, Line6 500HD
zpěv Shure Beta 58
   

Hudební aparatura, výkon 13 kW

dig. mixpult Allen&Heath SQ6
aktivní 3 pásmový box Megaton NP377, á 2200 W, 2 ks
aktivní subwoofer dB Technologies DVA S1518N, á 1500 W, 6 ks

Osvětlení:

LED celkem 2700 W, DMX ovládání


Aparatura umožňuje ozvučení velkých sálů na plesy a taneční zábavy i hraní ve velmi malých prostorech vináren a barů ( hudba k poslechu a tanci ).

Ve výbavě jsou také bezdrátové mikrofony Shure, Sennheiser, CD/MP3 přehrávač, případně připojíme jakékoliv vaše zařízení.

 

Kontakt: Miroslav Roučka, tel.: 777 609 733

Bio a historie

 

Hudební skupina Renesance byla založena sourozenci Roučkovými v roce 1996. V prvních letech svého vzniku se kapela orientovala především na střední věkovou generaci. Hrávala pravidelně ve vinárně U Vlka ve Strakonicích, v Národním domě v Prachaticích a jinde.

Postupem doby a vlivem poptávky bylo nutné zařazovat také skladby pro mladší generaci, která se stávala dominantní na našich produkcích. Starým osvědčeným hitům byl dán nový zvuk odpovídající dnešním technickým možnostem, do repertoáru přibyly skladby ze současnosti.

Kapela Renesance se od samého počátku snažila vytvořit svůj vlastní image - výběrem repertoáru, jeho podáním, čistotou zvuku a dokonalým provedením. Odměnou za naše snažení jsou plné taneční parkety a množství stále se rozrůstajících příznivců všech generací.

Velkou měrou se o to zasloužil Miroslav Roučka st. Jeho zkušenosti z let, kdy on sám aktivně působil na jihočeské rockové scéně, natáčel ve studiích apod., posunuly vždy naše snažení o velký krok vpřed.

V roce 2007 se kapela rozrostla o nového hráče na sólovou kytaru, začaly se hrát nové technicky náročnější skladby. Díky tomu také došlo k úpravě hudebních podkladů tak, aby co největší část muziky byla hraná tzv. opravdově na živo.

K poslední změně došlo na konci roku 2010, kapelu opustila zpěvačka a zakládající členka Eva Roučková ( po 14-ti letech vystupování ) a vystřídala jí zpěvačka  Alena Podzimková.

Fanoušci: 8

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
19 999
Poslechnuto skladeb
6 901
Profil registrován
12.4.2010