Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Reckless punk-rock / Kladno

„NOVÝ VIDEOKLIP VNITŘNÍ BOJ JE VENKU !“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Wajgi - zpěv, bas.kytara

Mildalik - zpěv, el.kytara

Bart - sólová kytara

Maso - bicí

Bio a historie

• HISTORIE RECKLESS V ČÍSLECH

Píše se 1.srpna 2003 a dva nejlepší kamarádi,Wajgi s MildaLikem zakládají kapelu.O půl roku později marného hledání na post bubeníka se přidává ke kapele Honzis.V březnu 2005 přichází první pořádný koncert na Kladně v klubu C19 s kapelama Totální Nasazení a Vnitřní Faktor.Později hrají v Praze v Rock Café,Deltě,Modrý Vopici s Jaksi Taksi,Zpraku!,Houba apod.

V létě 2005 hrajeme na našem prvním festivalu Rock na Valníku ve Slaným.Po pár vydařených koncertech,kalbách plný zábavy přichází krize a Honzis končí,přichází Mikael.Na konci roku 2005 odchází MildaLik do kapely Falešný Obvinění a Wajgi s Mikaelem zůstávají v Reckless sami.Pozdějí se přidává kamarád Kuba na post kytary.Nekoncertují už pravidelně a Wajgi se v roce 2007 rozhodne ukončit aktivitu kapely protože má pocit že to není ono.. a odchází za MildaLikem do Falešnýho Obvinění.

Po dlouhých šesti letech přichází MildaLik za Wajgim s nápadem oživit zpět Reckless v původní sestavě a protože chtějí zase mít kapelu založenou na kamarádství,zábavě a hlavně hrát jejich oblíbený styl:rychlý,melodický punkrock kontaktují Honzise a příběh začíná od znova-píše se srpen 2013.

Leden 2014 kapela natáčí svůj první singl ve studiu Hostivař - "Co se Děje?".Na podzim natáčí druhý singl s názvem "Dámy a Páni".Prosinec 2014 nahrazuje Cýra Honzise z důvodu posunu kapely co se týče hratelnosti na postu bicích.V dubnu 2015 vydávají pod labelem Alfedus Music 1.CD s názvem "Co se Děje?"

V Únoru 2016 natočili první videoklip k novému singlu "Carpe Diem" který měl premiéru i na TV Slušnej Kanál.

V současnosti skládají nové songy k připravovanému CD který by mělo být hotové v roce 2017.Součásti bude i singl Carpe Diem, který natočili v brněnském studiu Sonidos a protože byli s prací i s novým zvukem spokojeni rozhodli se pro další spolupráci právě v Sonidosu.

NOVÝ ČLEN! V listopadu 2016 přichází do kapely na post druhé kytary jejich dlouholetý kamarád Václav Barták aka Bart :-).Wajgi společně s Mildalikem dříve s Bartem hráli v předchozí kapele FO v letech 2009-2011.V prosinci se vydávají už ve čtyřech do studia natočit další singl s názvem Lúzr na který zároveň natáčí i videoklip.

V květnu 2017 musí kapelu z časových důvodů opustit bubeník Cyril, na jeho místo přichází Maso.Připravuje se nový materiál na desku, který se jede točit v září a říjnu do studia Sonidos..