Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

RDT heavy-rock / Hlučín

„11.6. Motoscuk v Hlučíně“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

199 523 375

Dodatečné info

Kapela je poskládaná z muzikantů z Hlučína a Šilheřovic ve složení zpěv, kytara, basa a bicí. Hraje od roku 1988 a má za sebou řadu koncertů v klubech i na letních festivalech

Bio a historie

Skupinu založili v roce 1988 kytaristé Bujon a Džetro (dnes činný např. v Lybar Band), později se přidali bassový kytarista Zdeněk a bubeník Pavel. Po několika letech v této sestavě Odchází nejdříve basák Zdeněk a po několika personálních změnách, kdy se v kapele mihnul mimojiné i kytarista Vajco nakonec kapelu opouští i bubeník Pavel, jenž jen nucen sloužit vlasti. Poté do kapely přichází basák aleš a bubeník Danny, který ovšem odchází po Pavlově návratu z vojny.

V této sestavě hraje kapela až do roku 1998, kdy odchází zakládající člen Džetro. Od té doby je sestava: Bujon - Kytara, zpěv Aleš - Baskytara Pavel - Bicí .Na chvíli se v kapale taky zpěvák Šimon, který v jejich řadách strávil cca 2 roky.
Kapela v té době hodně koncertovala, každý rok byl v jejich režii minifestival Rockové vánoce pořádané v Dolním Benešově a v roce 2003 vydává doposud jediné album s názvem 43:43.
S koncem roku nastala změna na postu baskytaristy, kdy kapelu opouští Aleš a místo něho se baskytary zmocňuje Vojta a posléze nahrávjí demo s názvem 2009. A od roku 2013 se naše řady rozrostly na 4 členy, když přichází zpěvačka Vendy.