videl jsem vas vcera poprve(v Ove) a dockal jsem se toho co jsem cekal - perfektni vystoupeni, ktere clovek u ceske kapely vidi jednou za dlouhou dobu. mozna jsem jako kytarista v tomhle nazoru deformovany, ale obcas mi tam ta druha kytara chybela...i kdyz na druhou stranu si nedokazu predstavit nektere "bordel" pasaze se dvema kytarama. dalsi vec jsou samply ktere by u kapely vaseho formatu prospely(obvzlast pokud ste si dali tak zalezet na produkcni strance vasi desky).mno dost nadbytecneho rozumovani - bylo to dobre jak cyp chlapi:-)














