wastedmag: Sekta teď vyjde na LP, mělo by to bejt 1. října venku.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
wastedmag: Sekta teď vyjde na LP, mělo by to bejt 1. října venku.
Zdarec, prosim, mate nahrany song sekta ? myslim ze se to tak jmenuje
Kejby: Díky moc! Ještě ne, vyjde to nakonec až nějak do 3. října.
paráda... v Komárově už bude LP ???
songy suprový....těšim se na to LP
cus... :)
mate od nas email... odpovedzte prosim ;)
novy matros morda!!! drzte sa.
Servus
Nějaké a více info o akci na 18.8. MORE NOISE FOR LIFE VOL.7 zde : http://abackdistrorecords.blogspot.cz/2…
nazdar nazdar, tady si můžete přečíst recenzi na vaše poslední album:
https://www.a-punk.cz:8080/index.php?id…
Nové songy jsou mrtě... Aaaaa, at už je to venku!!! Moc se na to těším :)