zdar,tak jak se včera líbilo ? z naší strany totální námrd :-) lidi přišli, atmosféra dobrá, tak snad zase brzy na koncíku :-) mějte se
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar,tak jak se včera líbilo ? z naší strany totální námrd :-) lidi přišli, atmosféra dobrá, tak snad zase brzy na koncíku :-) mějte se
Cus, právě vyšla POLITIKA ŽIVOTA od Memento Mori! Stahuj ZADARA! Přeji dobrý poslech!
Pro více informací klikni na:
http://mmhb.ic.cz/music.html
hell! přidáváme do spřízněnejch a ještě jednou díky za pomoc ;)
mějte se
Skvěle pánové!!!!!
Zdravim, včera ve smradlavym Mostě paráda, snad se zase někdy zase potkáme a zabrnkáme :)
a ještě pro RAPSOD:
pokud budete dělat vinyl nahrávku a plánujete to v kooperaci labelů, rád bych se na tom podílel.
čao
Radek
Ahoj!
Crossover / thrash z Prahy hledá bubeníka. Pokud chcete někdo bouchat thrashin jako MUNICIPAL WASTE nebo S.O.D., ozvěte se na mail: trapped.rec@seznam.cz
Dík
R.
hrate parádne !
Parádní mňůzyk, chlapci, tohle se mi hodně líbí. Těšim se na live party in da Smradlákov 11.9., tohle si nenechám ujít...
Zatial F.