dobré jak svin! tak to má být!!
thrash!!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dobré jak svin! tak to má být!!
thrash!!!
Skvělý !!
Včera to byl fakt mazec... Dva palce hore ;-)
Dobry !!! at to hraje.... zdravi Demarche
jo...fotky z ValMezu http://krtny.rajce.idnes.cz/27.10.2010…,Nihil_Terror_Night_vol.3_DESECRATOR,KON IGSTEIN_YOUTH,RAPSOD,ESTAR_ALERTA/#DSCF0 163.jpg
Ogari, kazdopadne super akce, dik ze jste dojeli! S frantikama jeste ostra aferparty do ranich hodin a nekteri i do pozdejc, uz nikdy nepiju absunt,hehe. taxnad nekdy priste znova!!
Bez debat a zbytecnejch kecu pridavam,vyborny!!:o)
Pic!!!tak jako klub to je napůl s hospou,resp vepředu je nálevna vzadu klub,je to tam celkem dost punk,přirovbal bych to atmoškou k Edgaru,on tam i punk dost frrrrčí-nám se tam líbilo!!!bylo to v pondělí a bylo asi 50/60 lidí,což bylo neuvěřitelný,zvuk supr ale dopředu si zjisti jekj máte deal na kačky!!!tam je to celkem problem ale to asi v celý anglii-at se daří!!!
Pic!!!kde hrajete v Brightonu-není to klub Hobgoblin????tam jsme hráli v loni s 5S....
v Gurmanu skvělý!