Pecka chlapi!! moc se mi to libi!! Na zacatek je to excelentni!! tak snad nekdy na nejakem spolecnem koncerte!!
zatim chlapi! at se dariii!!!
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Pecka chlapi!! moc se mi to libi!! Na zacatek je to excelentni!! tak snad nekdy na nejakem spolecnem koncerte!!
zatim chlapi! at se dariii!!!
Bicie by mohli trocha pocvičiť, metronom a pekne cvičiť
prva pesnicka sa mi paci, slusny metal, i ked by som vymenil bubenika, pripadne aspon tie bicie stisil kazia dojem obidvoch pesniciek, ale i tak hosi bude z vas dobra kysucka skupina