Ramez - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Ramez hip hop-r&b / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Oda na Hudbu
  Nezařazeno
 • nikdy
  Nezařazeno
 • La Vida Loca + nova sloka
  Nezařazeno
 • Chces bejt - new!
  Nezařazeno
 • Bez tebe
  Nezařazeno
 • Seniorita Rita - demo
  Nezařazeno
 • Red Aler & Ramez - Underground
  Nezařazeno
 • MC Satya Beerno Repre
  Nezařazeno
 • MC Satya Beerno Repre PARENTAL ADVISORY!
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

abcd

Ahoj, chtěla bych Tě poprosit, jestli by nešla skladba Bez tebe dát ke stažení. Ráda bych si ji občas pouštěla v iPodu.. a ne jen tady. Má duši. Respect. Díky.

freestylemondays

Každé třetí pondělí v měsíci se v Chapeau Rouge koná jediný open mic jam s živou kapelou Freestyle Mondays, kde se u mikrofonu scházejí MCs, beatboxeři, zpěváci a hudebníci a společně jamují. Večerem provází MC Metoděj a MC Dozer a pro MCs hraje kapela Sounday a rovněž se střídá s DJs (tentokrát Shock O´, Backman, F.I.L. nebo Watra).
Nezáleží na to, zda začínáš nebo to za majkem zkušeně zvládáš, na FM se ti dostane podpory a uvidíš, jak se během krátké chvíle zlepšíš, protože s kapelou a před publikem je ta nejlepší zkušenost!
Hostem bude tentokrát Lara 303. Doraž i ty a chop se mikrofonu! Všichni, kdo se aktivně zúčastní jamu a registrují se na:http://freestylemondays.cz/fm-mcs… mají vstup zdarma.... Zkrátka okus tenhle mejdan se skvělou atmosférou, je jen na tobě, zda dáš freestyle nebo text, každopádně si vyzkoušíš jaké to je rapovat s live kapelou a poznáš zde mnoho nových lidí. Těšíme se na tebe! Tým Freestyle Mondays!
Info na:http://freestylemondays.cz/.

5elements

Ukaž co je v tobě,přihlaš se na 5 Elements hiphopolympiádu a dej o sobě vědět a vyhraj skvělé ceny. Info na:www.hiphopolympiada.cz! Soutěží se ve všech elementech hip hopu. Hledáme například nejlepšího intrepreta/kapelu,nejlepšího freestyle MCho, nejlepšího graffiti úmělce, breakdance crew, nejlepšího beatboxera, nejlepšího producenta či DJe! V porotách zasednou DJ Fatte, Affro, Rest, Lara 303, DJ Friky, Poeta, Pio Squad, Jaro Cossiga, Ondřej Žatkuljak, Phoe, DJ Maztah,Pentifull crew a mnoho dalších!Využij šanci a postup do finále, které proběhne 9.3 v Chapeau rouge!

Fogosh-Scur

zdravim tě ,,, nahodil jsem novou věc s Mc Gey a Mc Taktikou,,...
MAFIE...beat live RozzBeat ,,
Tak to sleduj ,: díky a měj se !
Fogosh

Luiz

sjížděj new trek Dewiant feat Timeout z CraůpCrew prod. Joe...na konci uslišíš rolničky w podání Baraka Obami ........................................ .........................