Rambanbám - Úvod | Bandzone.cz

Rambanbám ska-punk / Chlumčany

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Zloděj bot
  Zloděj bot
 • Španělská
  Zloděj bot
 • Babeta
  Zloděj bot
 • Lolita
  Zloděj bot
 • Čas
  Pět ran do klobouku
 • Žít v pohodě
  Pět ran do klobouku
 • Pytlík v saku
  Pět ran do klobouku

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Albertovy noviny

Dámy a páni,

léto je v plném proudu a naše hudební společnost pilně koncertuje. Všechny letošní akce se zatím vydařily nadmíru dobře, a co nás těší, že i Vaše ohlasy jsou veskrze pozitivní! Jsme vždycky rádi, když se za námi před nebo po koncertě zastavíte na pokec a na pivko, tak choďte, chvalte, kritizujte :). Kdybyste se chtěli i trochu praštit přes kapsu, v našem merchi se vždycky najde nějaké to tričko, placka nebo cédéčko, a tak si můžete něco z Rambošů odnést i domů.

A když už jsme u toho cédéčka - naše návštěva studia je otázkou již pouze týdnů, a to znamená, že letos už opravdu dotočíme slibované CD! Kromě mejdanu spojeného se křtem (datum a místo upřesníme) se tak můžete těšit na 9, možná i na 10 zbrusu nových songů. Pokud už to čekání nemůžete vydržet, přijďte na náš koncert - většinu těchto písní už totiž hrajeme. Nejbližší vystoupení nás čeká 2. srpna v Kyšicích, hned následující den, 3. srpna, zahrajeme jako každý rok v restaurace Kotva na přehradě Hracholusky společně s Vejtrou. Kompletní seznam koncertů najdete na www.rambanbam.cz.

Děkujeme za pozornost.

Váš

Alby Rambimbán

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Siri69

Díky moc za Zelesa (a taky za CD), kvalitní SKÁčko si vždycky rádi poslechneme a rádi zapaříme!!! ;-) Tak snad brzy někde na příbramsku naviděnou a naslyšenou!!! :-)

Zobrazit všechny názory