Rambanbám - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rambanbám ska-punk / Chlumčany

„Koncertujeme!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zloděj bot- Zloděj bot (2015) 2 213 ×
  • Španělská- Zloděj bot (2015) 1 511 ×
  • Babeta- Zloděj bot (2015) 3 354 ×
  • Lolita- Zloděj bot (2015) 1 536 ×
  • Čas- Pět ran do klobouku (2013) 2 923 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Žít v pohodě- Pět ran do klobouku (2013) 1 912 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Pytlík v saku- Pět ran do klobouku (2013) 1 629 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Albertovy noviny

Dámy a páni,

léto je v plném proudu a naše hudební společnost pilně koncertuje. Všechny letošní akce se zatím vydařily nadmíru dobře, a co nás těší, že i Vaše ohlasy jsou veskrze pozitivní! Jsme vždycky rádi, když se za námi před nebo po koncertě zastavíte na pokec a na pivko, tak choďte, chvalte, kritizujte :). Kdybyste se chtěli i trochu praštit přes kapsu, v našem merchi se vždycky najde nějaké to tričko, placka nebo cédéčko, a tak si můžete něco z Rambošů odnést i domů.

A když už jsme u toho cédéčka - naše návštěva studia je otázkou již pouze týdnů, a to znamená, že letos už opravdu dotočíme slibované CD! Kromě mejdanu spojeného se křtem (datum a místo upřesníme) se tak můžete těšit na 9, možná i na 10 zbrusu nových songů. Pokud už to čekání nemůžete vydržet, přijďte na náš koncert - většinu těchto písní už totiž hrajeme. Nejbližší vystoupení nás čeká 2. srpna v Kyšicích, hned následující den, 3. srpna, zahrajeme jako každý rok v restaurace Kotva na přehradě Hracholusky společně s Vejtrou. Kompletní seznam koncertů najdete na www.rambanbam.cz.

Děkujeme za pozornost.

Váš

Alby Rambimbán


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Siri69

Díky moc za Zelesa (a taky za CD), kvalitní SKÁčko si vždycky rádi poslechneme a rádi zapaříme!!! ;-) Tak snad brzy někde na příbramsku naviděnou a naslyšenou!!! :-)

Zobrazit všechny názory »