A teď něco k historii kapely. Kapelu jsme s Vojtou a Kubou založili 15.3. 2007 tedy na narozeniny jedné z našich největších fanynek tehdá kapela vznikla z části kapely 8balls (Vojta ,Kuba) a umělce na volné noze (Radek) . V této sestavě jsme hráli
přibližně tak 2 měsíce. Potom si Radek s Vojtou řekli ,že by to chtělo další rozměr a tak je napadly klávesy a jediný klávesista na slušné úrovni - Beran a naše muzika dostala to co jí chybělo. Naše první vystoupení proběhlo na školní slavnosti
z debilním názvem večer pod lipou. zde jsme měli docela úspěch pak se to začalo rozjíždět náš druhý koncert se odehrál v divadle Disk ,kde jsme byli pozváni Radkovým dobrým známým a učitelem Milanem zároveň také členem kapely Lord Major Idiot. Zde
jsme si zahrály ,ale už nevíme zda jsme sklidili nějaký úspěch. No a v této podobě naše slavná kapela existuje dodnes.