Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pleasure Without Problems rock / Frýdek-Místek

„Máme nahráno, hurá!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Inženýr- Blázny Živí Bůh (2017) 250 ×
  • Blázny Živí Bůh- Blázny Živí Bůh (2017) 217 ×
  • Splněný sen- Blázny Živí Bůh (2017) 134 ×
  • Paní domu- Blázny Živí Bůh (2017) 125 ×
  • Čas- Blázny Živí Bůh (2017) 111 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Miloš - kytara, zpěv

Radek - baskytara

Milan - bicí

Richard - sólová kytara

Bio a historie

Jsme kapela Pleasure Without Problems z Frýdku-Místku a i přes anglický název hrajeme výhradně česky.  Hrajeme rockovou hudbu, kterou neřadíme do žádného specifického žánru. Děláme hudbu tak, jak ji cítíme. 

logo

V současné sestavě hrajeme od roku 2016, ale naše historie se začala psát již v roce 2012, kdy si Miloš a Radek brnkali na kytary v práci. Od té doby jsme ušli velký kus cesty a přes spoustu nevyhnutelných personálních změn se obsazení ustálilo a mohli jsme začít pořádně tvořit. 

V roce 2016 jsme se zúčastnili soutěže kapel Boom Cup.

V roce 2017 jsme nahráli naše debutové album s názvem Blázny živí Bůh a jeho vydáním jsme si otevřeli dveře na Frýdecko-Místecký festival SweetsenFest, kde jsme poprvé zahráli. 

V roce 2018 jsme se dostali do soutěže kapel Líheň. Konkurence byla velká a velice nás potěšilo, že jsme se mohli zúčastnit. Zároveň jsme poprvé pořádali vlastní koncert na domácí půdě ve Frýdku-Místku v restauraci Sokolík. Zahráli jsme si na Kamenitém Fest 2018 a opět na Sweetsen festu. Taky jsme se zúčastnili soutěže kapel Skutečná liga 2018.