Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Purnama death-metal / Turnov

„CD Lioness právě v prodeji“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Acheron- Lioness (2017) 403 ×
  • War for home- Lioness (2017) 191 ×
  • Old mystery of black Veines- Lioness (2017) 135 ×
  • Black panther- Lioness (2017) 112 ×
  • No evil no god- Lioness (2017) 90 ×
  • Denial of humanity- Lioness (2017) 68 ×
  • Lioness- Lioness (2017) 57 ×
  • No Evil No gods (2017)- Lioness (2017) 1 206 ×

Purnama No Evil No gods ( Metal for Hope 2017 )

Oficiální videoklip Vznik: 8.8.2017
Death Metal from Czech Republic.
As a Purnama band, four years ago we decided to fight with our music for a good thing. We organized a lot of concerts through our project, which we called Metal for Hope. And we know one important thing. Metal is connecting people and thanks to the people around us, we have done great things together. Our steps have led for a long time to create our first CD into which we have invested a lot of effort. Our music is our strength and strong people should help those who have not been so lucky in life. That's why we decided to dedicate the money from our baptism and the sale of the first 100 CDs to the Donations Fundation of the Chance for Oncologists children. Metal is for us music without borders. It is the energy in everyone of us. We are here for others as ordinary people. Thank you to all of you who are with us in Metal for Hope. This is the song No Evil no gods.

Jako kapela Purnama jsme se už před čtyřmi lety rozhodli bojovat svoji hudbou za dobrou věc. Uspořádali jsme mnoho benefičních koncertu skrze náš projekt, který jsme nazvali Metal for Hope. A víme jednu důležitou věc. Metal spojuje! Díky lidem kolem nás jsme společně dokázali velké věci a pomohli tam, kde bylo třeba. Naše kroky už dlouhou dobu vedli k tvorbě našeho prvního CD do kterého jsme investovali hodně úsilí. Naše hudba je naší silou a silní by měli pomáhat těm, kdo neměli v životě tolik štěstí. Proto jsme se rozhodli věnovat výtěžek z našeho křtu a prodeje prvních 100 CD Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům, který pomáhá dětem s rakovinou. Metal je pro nás hudba bez hranic. Je to energie v nás všech. Jsme tu jeden pro druhého, jako obyčejní lidé. Chtěli by jsme poděkovat všem, kteří s námi tvoří Metal for Hope a podporují nás jako kapelu i naše snažení, změnit něco k lepšímu. Už ted máme vybranou krásnou částku pro dobrou věc a ta pomalu ale jistě stoupá.

Follow us on FB page : https://www.facebook.com/Purnama-294176…