řežete dobře punkáči a řežte dál......
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
řežete dobře punkáči a řežte dál......
Předběžné tušení kam pojedete na jaře? Co třeba Teplice ?
Greetings from Russia, thanks for add!
A jééé ... Punk Floid vám to ale hraje len tak ďalej zdraví vás fanúšička zo Slovenska z Popradu :D
To je skvele...ostrava a frydek mi sedi....takze si to pohlidam a urcite prijdu....tak se mejte at vam to hraje furt tak dobre...na jare hoja...
cau chlapi...hele jakto ze se nekona koncert ve frydlante??
Těším se na Hajcuku !!! :-)
a nic jinýho pro nás nemáte?hrajem vsude:-)potrebujem se co nejvíc sehrát a vyhrát..
zdaravím tady mižu co je na tom pravdy že sváma máme hrát ted v listopadu nekde u znojma nebo kde jestli je to pravda napis te mi nejaky informace ahlodne toho dík moc mižu........
Zdravím spřátelené punkery! Kluci mrknete do naseho profilu, popisujeme tam v novinkách, jak probíhal koncert v Jihlavě v Edgaru, je tam zmineno i vase jmeno a rekl bych ze vam nase zkusenost muze byt ku prospechu.