NeJlEpŠí JsTe!!!!!!!VaŠe HuDbA LuXuSnÍ jE!!!!FaKt SuPeR!!!!!LoVuJu VáS ChLaPcI šIkOvNíííííííííííííííííí
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
NeJlEpŠí JsTe!!!!!!!VaŠe HuDbA LuXuSnÍ jE!!!!FaKt SuPeR!!!!!LoVuJu VáS ChLaPcI šIkOvNíííííííííííííííííí
song nevěřím to pravé pro mě....
Hej ste nejlepčííííí....!!!!!!:)
ej :D ale tak co? přijedete na ten odpust? :D musíte ;))
Z medvědů na osadě fakt nemůžu, paráda <:o)
nazdar chlapi kdy zas budete v okoli opavy kdyžtak odepište jinak se zatim mějte nazdarek ;-)
zdar blázni, jaktože letos nehrajete na RECYKL FESTU?? Nějaká Houba nebo Leniwiec jsou proti vám slabej odvar :-) doufám, že za rok už najisto...
http://www.recyklfest.unas.cz/index.php
proč nebudete v listopadu ve Stříbře?
Zdareec punkflotci..hrajete fakt brutálně dobře! přeu at sa pořád tak dařé jak do ted..a už sa nemožu dočkat až zahrajete na to ROHÁLFESTU 1.8...ináč aj koncerty dobře hrajete!fakt paráda
ahoj, už se na vás těšíme na Tibet, pomalu už se rýsuje plakát a děláme po festácích reklamu. Nyní na www.free-tibet.cz se hlasuje o poslední kapelu, tak s emrkněte a pošlete hlas svý předkapele :)