Nemátě někdy v plánu přijet do OVY do chlíva společne aji s Houbou ?! :D minule jsem na vás nestih být od začátku a chci si na vas pořadně zapogovat :(( xD nestih jsem to :/
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nemátě někdy v plánu přijet do OVY do chlíva společne aji s Houbou ?! :D minule jsem na vás nestih být od začátku a chci si na vas pořadně zapogovat :(( xD nestih jsem to :/
Zdravíme,
natočlili jsme nový klip. Pokud budete mít náladu tak se podívejte
http://www.youtube.com/watch?v=3lSN42Pw…
Zdraví The Snopl
Ahoj kapelo, zvu tě na stránku Xpresse – první čistě facebookové hudební médium. Zpravodajství, video, rozhovory, reportáže, experimentování s formáty v rámci platformy facebooku. Stačí jeden klik http://www.facebook.com/pages/Xpresse/2…
Naša kapela RebelSky bola vybratá medzi 5 kapiel, ktoré si môžu zahrať na Terchovskom Budzogáni ako predkapela Desmodu a Olympicu. Prosíme zahlasujte za náshttp://kultura.pravda.sk/predkapela-pre… ďakujeme.. hlasovať sa dá každú polhodinu, a ked uvediete svoje údaje môžete vyhrať 2 lístrky na budzogáň
Ahoj :) Pozývam ťa na svoj profil plný DNB, Dubstep a House hudby! :) Zastav sa, očekuj tracky a napíš i nejaký názor :) s pozdravom Maťo - a.k.a - "TROM 8" :)
Páteční koncert na Kokrhel festu byl super :) přikládám pár fotek http://figin.rajce.idnes.cz/08.07.2011_…
-----http://bandzone.cz/pkotg----- hardcore/deathcore kapela zo Slovenska,Bratislava
Ahoooj kucí na www.brnenecfest.cz mrtě fotek z Brněnecfestu 2011
kurva tady kazdej spamuje to je hrozny :D
Caute floidi, nechceme spamovat, obesilame jen spriznene kapely. Na nasem profilu najdete nove album Play2Win, je tam cele k poslechu i stazeni. Mejte se, Shockwave.