Nazdar zdravim mrkněte na náš profil díky moc Fixage http://bandzone.cz/fixage
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar zdravim mrkněte na náš profil díky moc Fixage http://bandzone.cz/fixage
Nééé, to snad ne!! Moje ze všech nejoblíbenější kapela!! Doufám, že proběhne aspoň pořádné rozloučení s fanouškama v tom Brněnci!!
doufam ze nepřestanete hrat.. byla by to velka škoda:-/
Tak a je to tu na bandzone světových bardů kapely BARBAR PUNK, vyšel nový song s názvem Vandr a jak to tak dopadá, když jdou barbaři na vandr si můžete poslechnout právě teď... http://bandzone.cz/barbarpunk Příjemný poslech vám přeje Horset a celá barbaří družina.....
jo a až se vrátíte z brigády, tak dáme něco společnýho
Ahoj,rád bych tě pozval na můj profil:) Zanech názor,případně fans:)
http://bandzone.cz/jaykee
Aloha bratři a sestry,
zde je náš Vánoční dárek pro všechny věrné i nové posluchače.
2 nové songy z nově připravované placky DILEMMA IN CINEMA
Přejem krásný PUNK CHRISTMAS P.P.Cvok a spol.
Ahoj, doufám, že nás neopustíte. Jste jedna z mých nejoblíbenějších kapel, tak věřím, že Vás na koncertech budu vídat a těšit se na Vás nadále. Mějte se.
JE vás škoda měli jste na víc než se jen rozpadnout
Doufám že zase začnete hrát!:(