Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mayham & Eggs rock-alternative / Brno

„Připravujeme release debutového alba Snake Oil“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Fortune Teller (Snake Oil, 2020) 37 ×

Novinky

Břečka je tu. Zase. (podzim a zima 2019)

Upraveno:

Po odehrání brněnských podzimních koncertů na Melodce a v M13 si dáváme do jara pauzu. Ne, bohužel jsme i přes naléhání většiny členů skupiny nezavedli zimní spánek. Co tedy děláme?

Frontman rekonstruuje byt, ale to vás nezajímá. Basák dopisuje diplomku, bude snad inženýr. To vás taky nezajímá. Co vás vlastně vůbec zajímá? 

Třeba to, že připravujeme release alba. 

Album vyjde pod názvem Snake Oil a čeká vás devět autorských songů + bonus v podobě jednoho z nich v akustické formě, která díky zvuku banja zní jako country a díky harmoniím jako něco z Japonska. Čili japonské country. Celkově bude deska plná progresivní rockové muziky s psychedelickými prvky, neotřelými harmoniemi a texty, na které se vám bude hodit trojciferné IQ.

Vše máme nahrané a namixované, teď už nás čeká jen práce na grafice. Dokonce možná bude i nový klip. Zatím sem bez nějakých fanfár a bez sdílení na sítích vypouštíme ochutnávku ve formě songu Fortune Teller. Kéž se vám líbí!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »