Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mayham & Eggs rock-alternative / Brno

„Máme song v Best Rock Songs v rádiu na Louder.me!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Too Small to Matter (2018) 190 ×
  • Hog (2018) 285 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Visitor (single 2018) 528 ×

Novinky

Ohlédnutí za létem 2018

"To jste se jako celé léto jen flákali?"

"Naneštěstí ne, zevl zas nevyšel." ;)

Vydání našeho prvního videoklipu jsme oslavili 27. června v báječném klubu MorsArt v Brně, kde se ostatně jeho větší část i natáčela.

Po menší pauze jsme pak 27. července byli pozváni do klubu Stará Pekárna, o kterém i nadále platí, alespoň dle našich zkušeností, že je králem mezi brněnskými hudebními kluby, co se kvality zvuku týče. Spolu se stylovou steam-punkovou kapelou Clockwork Animals se nám ho podařilo naplnit i mimo klubovou sezónu, navzdory letním prázdninám a dovoleným!

Hned 9. srpna jsme se vůbec poprvé vydali na koncert do Prahy, kde nás v klubu Zázemí hostila spřátelená latino fusion kapela Sevap Company a byla to parádní pařba, která rozhodně stála za road-trip, příjezd domů v brzkých ranních hodinách a mizerné výkony druhý den v práci. :)

Poslední týden v srpnu byl dost možná náš nejnáročnější týden dosud. Ve středu 29. 8. kapela Mayham & Eggs předvedla svou tvorbu na koncertě pro návštěvníky 14th Esse Conference - konference největší mezinárodní organizace anglistů na světě, které se zúčastnilo kolem 500 lidí. Koncert jsme odehráli s náhradníkem na base, Hubertem Holáskem, který se vše zvládl naučit běhěm jediné pětihodinové zkoušky den předem a patří mu velký dík a malá (nóbl) poklona.

Hned 31. 8. jsme hráli na oficiální večeři této konference, což byla pro Mayham & Eggs zcela nová poloha. Všechny songy jsme přearanžovali do elektroakustické podoby, z čehož máme velkou radost, protože se nám tím otvírá možnost působení v menších podnicích, které nejsou vhodné pro hlasitější produkci a náš standardní nášlap.

V rámci tohoto vystoupení jsme také poskytli hudební doprovod originální skupině Hands Dance, která experimentuje s interpretací hudby do znakové řeči a má zkušenosti především s mainstreamově úspěšnými umělci, například s Michalem Hrůzou, Evou Pilarovou nebo Gipsy.cz.

1. 9., tedy hned druhý den po koncertě, jsme navštívili RESET studio Romana Kašníka a nahráli skladbu Too Small to Matter. Píseň byla nahrána živě, a to včetně zpěvu, abychom zachovali energii našeho pevážně živého tělesa. Pouze několik ozdob a detailů bylo nahráno dodatečně. S výsledkem jsme velmi spokojeni, studiu patří ohromný dík. Skladba je nyní k poslechu na tomto profilu i na našem bandcampu.

Hned 2. 9. následovalo nahrávání stopy bicích písně Insomnia, na které momentálně pracujeme - tím se vlastně začíná delší období, kdy budeme hrát minimum koncertů. Chceme se totiž co nejvíce soustředit na nahrávání - chystá se něco velkého! ;)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Fanoušci: 15

Spřízněné kapely: 3

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
5
Návštěv celkem
3 126
Poslechnuto skladeb
2 635
Profil registrován
22.2.2016