Mayham & Eggs - Úvod | Bandzone.cz

Mayham & Eggs rock-alternative / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Blind Luck (Snake Oil, 2021)
    Nezařazeno
  • Blackwater Revisited (Snake Oil, 2021)
    Nezařazeno
  • Hunters & Gatherers (Snake Oil, 2021)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Naše debutové album Snake Oil je tu!

(Upraveno: )

Malou ochutnávku umisťujeme i zde, ale celé si ho můžete zdarma poslechnout na naší bandcampové stránce: https://mayhamandeggs.bandcamp.com/album/snake-oil

Pokud se nás rozhodnete podpořit, není nic lepšího než si album na Bandcampu zakoupit formou downloadu nebo neomezeného streamování.

Je k dispozici pouze v digitální formě - krámů už beztak máme každý doma až příliš, takže žádné kazety a vinyly.

Dokonce se jedno malé německé rádio se už nějak domáklo, že album vyšlo a zahráli píseň Blind Luck. Za nás dobrá volba. :-) Jsme rádi, že Němci poslouchají Mayham & Eggs.

Album vznikalo za účasti několika hostů převážně v brněnském RESET studiu pod taktovkou Romana Kašníka, který ho mixoval a masteroval, ale některé songy jsme nahráli pod vedením Huberta Holáska.

Děkujeme všem, kteří nám na cestě za vytouženými nahrávkami pomohli!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa