PuffLick - Názory | Bandzone.cz

PuffLick rap-punk / Tucson, AZ

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 01 Rock This House
    Nezařazeno
Captcha obrázek

5elements

Ukaž co je v tobě,přihlaš se na 5 Elements hiphopolympiádu a dej o sobě vědět a vyhraj skvělé ceny. Info na:www.hiphopolympiada.cz! Soutěží se ve všech elementech hip hopu. Hledáme například nejlepšího intrepreta/kapelu,nejlepšího freestyle MCho, nejlepšího graffiti úmělce, breakdance crew, nejlepšího beatboxera, nejlepšího producenta či DJe! V porotách zasednou DJ Fatte, Affro, Rest, Lara 303, DJ Friky, Poeta, Pio Squad, Jaro Cossiga, Ondřej Žatkuljak, Phoe, DJ Maztah,Pentifull crew a mnoho dalších!Využij šanci a postup do finále, které proběhne 9.3 v Chapeau rouge!

Rosťa jak z vody

snaha se cení!! ale radši přejdi na češtinu,čechy jsou furt země,kde ti nikdo nebude rozumnět a kde žijou debilní zvukaři,který ti v tom taky moc nepomůžou,BOHUŽEL.A hlavně je to hrozně studený,necejtim žádný emoce,jen odříkanej text jak z čítanky.Každopádně se drž a ser na můj koment ;-)

KatieVit

Ahoj,, Jsi fakt Dobrej!!* A to já tak často neříkám,, I am your Fan !! :)) ^^

Baloš

fakt husssstý....,tak se to říká u Vás,Raperů...,ale u nás,metalistů,nemáte co dělat...Bandzone je o muzice a ne o mluvení.promin,ale nee.čus

emko

čekala sem někoho zoufalýho..:) ale nechápu proč prosíš o fans když seš dobrej:) jen tak dál...:)))

Kája

ahoj, tvuj příspěvek jsem si přečetla, ale ja tohle neposlouchám promin.

Hrabě Vlad Dracula

čau promiň tvůj příspěvek sem si přečetl a poslechl si tvoji tvorbu ale boužel tato hudba mi nic neříká tak se boužel tvým fandou stát nemohu nezlob se.
S pozdravem Hrabě Drácula