P.M.D. - Úvod | Bandzone.cz

P.M.D. punk-rock / Děčín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Dokonalý muž
  Nezařazeno
 • Mosty
  Nezařazeno
 • Nebul a makej!
  Nezařazeno
 • Panenka
  Nezařazeno
 • Punkva
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nový klip

(Upraveno: )

Na jednom koncertě padnul takový nápad. Udělat hymnu pro holky z HC Medvědice Děčín.. Ano, je to mimo náš žánr, ale jak známo, škatulky zásadně neuznávám a hlavně z textařského pohledu to pro mě byla výzva. A pak mi došlo, jak moc máme s holkama společného. Ony i my víme, že si v O2 Aréně nezahrajeme. Známe svoje limity a přesto nám to nebrání dělat to, co nás baví. Ten nápad se povedlo zrealizovat díky nadšení spousty lidí, kterým tímto děkuji. Nehrajeme si na hvězdy, bavíme se tím a přináší nám to radost. Pojďte teď nehledat na našich výkonech mouchy a zkuste tu radost s námi chvíli sdílet.. Holky, držím Vám palce, protože fandím těm, co jen nenadávají na poměry a nesedí u TV. A pro všechny fňukny mám jeden vzkaz: " Nebul a makej!!!!!"
  https://www.youtube.com/watch?v=TeOyPGMugfs

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

mc

zdravim priznivce rock fest ruzova konase 23.6 25.6 můžete se tesit na poradny mazec patek bude hodne punkovej a sobota nam prinese spousta kapel a zanru nedele bude se hrat ato hned od 10h rani i sobota zacne od 9 kazdou chvilku vyleze na povrch plagos .jinak také zdravim pmd a fans.dikes letos snad zadne boure a katastrofen na ruzovce byla a je krasna zima tak bude krasnej cerven a jestli ne tak nesedte na prdel a prijdte pripraveni na vse pristresi zajisteno .také letos podpoříte 2 krasne deti stelesnou vadou ato je také důvod prijit pomoct nikomu kdo potřebuje .a kapely vas radi uvidi vhojnem poctu a poradatele taky užívejte zimu a život ikdyz prinasi chmury a veselte pijte alkohol s mirou par jich znam zatím caje. marcel

Zobrazit všechny názory