Psychoza - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Psychoza alternative-electronica / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Luboš- Psychoza (2000) 260 ×
  • Nejsi sám- Psychotheatre (2001) 114 ×
  • Tlustý Kapr- EP 2012 (2012) 95 ×
  • V komatu- Psychotheatre (2001) 240 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv, Syntezátor / Sampler

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Projekt  Psychoza je alternativním druhem hudby, který nemá určené žánrové omezení. Psychoza se pokouší o hudební ztvárnění života okolo nás, který má své pozitivní i stinné stránky. V některých skladbách může posluchače překvapit syrovost , skloubená mnohdy až z vulgárností, která se některým z nás může zdát přehnaná, ale není. Proč? Protože Psychoza je život kolem nás.

Za projektem Psychoza se skrývá dvojice hudebníků. Prvním z nich je Steve Schütz, který je především textařem a tzv.vizionářem  projektu.Je však také citlivým skladatelem, který dokáže pozorně naslouchat svému vnitřnímu hlasu a tak dodat projektu Psychóza, už zmíněnou  syrovost. Druhý z dvojice je Jan Bergmann člověk plný energie a optimismu. Skládá, aranžuje a upravuje skladby do konečné zvukové podoby.

Je možné, že dnešní hudba která se masivně objevuje v mediích může spousty posluchačů uspokojit a nadchnout, ale na druhé straně tu stojí člověk, který hledá a snaží se najít víc než nabízí běh tohoto věku. Má dost možností. Jednou z nich je třeba i Psychoza.

 

 

Art of Sound - Professional soundware solution

Photobucket

Photobucket

Photobucket

Bio a historie