První Hoře - Názory | Bandzone.cz

První Hoře progressive-psychedelic / Hořátev

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

08. září 2008
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Hymna naděje
  Nezařazeno
 • Čobol a Čehún
  Nezařazeno
 • Absurdistán
  Imaginarium
 • Klavíry
  Commedia dell´ arte
 • Naruby
  Lamento
 • No Future
  Club Silencio
 • Don Quijote
  Imaginarium
 • Óda na bestii
  Lamento
 • Umrlec
  Na úpatí

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Bez profilu

Bruno Pikante

Uz se tesim na konzerty! Covid je uz snad pryc.

Bez profilu

Velmoz z Hradu

Je to hezke. Rad to posloucham!

pes z parku

Výtečně hrajete, pánové. Pamatuji si vás z rožnovské Vrátnice, a i když jsem možná pár tónů přeslechl, znělo to jako nejlepší hudba ve vesmíru. Chvíli tak klidná, potom jako z řetězu utržená, a tam, kde by člověk zase čekal spalující plameny tónů, tam jeho hlavu ukolébaly loutny těch z První Hoře.
Jo, a děkuji za paličku k bicím! Ta doteď zdobí tmavou chodbu mého studeného domu, ve kterém k ránu po dvanáctým pivu slýchávám její bušení pradávných rytmů z Imaginaria.
Díky za vaši hudbu. Snad zase někdy na koncertě.

Bez profilu

Eman Hustoles

Hezke Vanoce cele kapele preje Eman! A tesim se na nove skladby!

mildanek

Moje jedna z nejoblíbenějších a hlavně nejoriginálnějších kapel v ČR...rozdojímaloposralsemse a spadla mi čelist na koncertu tohoto vynikajícího rockovo metalově psychedelického ansámblu původně od Jičína...
V litomyšlské Kotelně jste to před lety(nejm.10-15 let dozadu) rozjeli hudebně cirkusovou show na tak neskutečné úrovni,že jsem nechápal vůbec nic????☺Obrovsky milé překvapení narozdíl od patosu " czech comerc popular rock"rozproudili jste mne krev do žil tím nejsprávnějším způsobem!!!Tak toto je inteligentní muzika se vším všady,má to kule jak hrom,super texty Milane U.profesionalita přednesu nemá u nás absolutně konkurenci,smekám před Vámi a mohu to říci právě tak jak jsem výše napsal na rozdíl od mnou oblíbených H.Corporation s věčně ožralým Radkem před vystoupením(viz Tyjátr Svitavy) I Insania-konkrétně Poly uznal že jste lepší.ještě jednou zdravím z Vých.Čech PCE kraj a přeji hodně sil a bezkonkurenční koncerty jako doposud.

Alena Kocourek

Včera v České Třebové jsem je slyšela poprvé a byla jsem nadšená... ještě nikdy jsem neslyšela kapelu, která by hrála v podobném duchu jako UJD....! Jsou to muzikanti na svých místech, smekám!

nothingface

včéra v Budějovicích to i přes všechny problémy bylo výborný, přišlo mi ale, že tam byla taková nějaká divná atmosféra...a to jsem se těšil, že právě v takhle malym klubu to bude naopak

1 2 3 4 5 6810131722283646597593112131148162172179184188191193 194 195 196