Provokace Bez Legrace - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Provokace Bez Legrace punk-rock / Rokycany

„EP 2013 k poslechu“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara, Jódlování
Nástrojové obsazení: Jódlování, Akordeon
Nástrojové obsazení: Zpěv, Beatbox, Jódlování

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Trochu z historie...

Jako kapela jsme začali fungovat koncem léta 2010. Prvními členy byl trubač Pepé a basák Majkl. Jako další k nám přibyl zpěvák Jenda, se kterým jsme se domluvili na oslavě našich kamarádů v Kameňáku. Tady taky vznik návez Provokace Bez Legrace. Potom následovalo zkušební hraní nás tří, ale neodmyslitelně chyběla kytara a bicí. Začali jsme hledat. Dostala se nám ta čest hrát s bubeníkem Márvem, kterej fakt válí. Proběhlo několik zkoušek, ale kytarista pořád nebyl na obzoru. Naší spásou se stal Pája Bůcha, kterej už dřív hrál v kapele Irokess a s kytárkou si fakt rozumí. Bohužel od nás odstoupil trubač Pepé kvůli nedostatu času, ale za nějakej čas se k nám opět připojil, ale tentokrát s harmonikou, se kterou si rozumí líp:) Sehráli jsme se docela rychle a všechno šlape, jak má :) 

Na podzim 2012 post zpěváka obsazuje hudebně nadaný a ženami obletovaný Hany:)

 

Členové...

Hany (Tom Hahner) - zpěv

Márv (Michal Horešovský) – bicí

Pája (Bc. Pavel Bůcha) – kejtra

Majkl (Mgr. Michael Vaník) - basa

Josífek (Josef Petřík, DiS.) - harmonika

Endís (Ondřej Novák) - kejtra

 

 

Bio a historie