Zdar ,,,vy ste ten vas demac inside este aj zhanali????
ja ho mam........
nech sa darí
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar ,,,vy ste ten vas demac inside este aj zhanali????
ja ho mam........
nech sa darí
caute banda ..... no prebehlo par zmien v kapele a tym sa trosku zmenil aj styl.... ale uz minuly album sme pouzili trosku screamy,ale nie az tak,ako na novom albume... a myslim,ze toto je to co nam maximalne sedi.. tak sa drzte parta a dakujeme za koment
ROCK oN ...... pridavame
Good..skvělá záležitost..přidávám je mi ctí.
ロマン・ジャネカ
21.10.2009 21:46:49
díky kámo za tvůj názor..
snad i dvojka tě potěší.....hehe
za ty moje ptao-kamarády........
.....hůůůůůů z Ovy
rPTAOman
zdarec,kdo nezna THANATOLOGIST (r.i.p,italie) demo snimek ke stazeni skrz mediafire at hukne na: http://pissedcuntgrind.blogspot.com hrej nahlas!
A spřízňujeme taky:)
Zdar chlopy v Námestově dobré ... snad někdy zase někde:) nějaké fota zde
http://esunamierda.rajce.idnes.cz/
Schnek a celá Mierda
no CDr-ká sú hotové a teda sú už k dispozícii. okrem koncertov sa dajú kúpiť samozrejme u nás buď osobne alebo poslať poštou, nie je s tým absolútne problém. cez mail protest.core@azet.sk sa stačí ozvať a dohodneme sa !!!
No z ukázok sa mi to zda vyborne. Je to velmi nabyte napadmi vydno ze ste sa s tym vyhrali a napeckovali ste (ako vzdy) vyborne CD!!!!!!!!!! Je to maso :-) Este maly detajl kde sa da kupit vase CD? len na koncertoch? Fakt ho velmi chcem!!!!
Nech sa dobre predava zdravim Jaro ze Ziliny