Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
!!!!!!!!!! Nejlepší koncert,co jsem kdy od vás slyšel!!!!! na Božáku!!užil jsem si to :)
Kluci, díky za podporu a nadupanej set včera v Božáku - je to nářez a taky dobrý psycho!!! A slyšet Manases naživo, to bylo něco, skoro mi ukápla slza... danke!
tak jsem právěvě poslouchal váš opus magnum "Neznám svý jméno" a ptám se nakolik vás inspirovala ideologie gestaltismu:) asi to je takový výkřik do tmy ale když už tu je ten net...
Jasně ! Jinak jsem ti nechal vzkaz na tvém profilu.Měj se.
Díky moc .
jinak v Teplicích na Božáku.
jste fakt dobrý .chtěljsemse zeptata jestli byste si mě dali do oblíbenejch. jestli ANO tak by mě to potěšilo jestli ne tak nevadí. P.O.D. Nikolas 13 Let Kubovo brácha
Ahoj Projevy Radosti, chtěl bych Vás srdečně pozvat na náš profil k poslechu nové písně "Moff Tarkin". za FC Martin II. :)
KOMPLOT naFest
MOČOVÝ KHAMENI
http://bandzone.cz/mocovykhameni
VÝCHOD Z NOUZE
http://bandzone.cz/vychodznouze
POŽADOVANÝ STAV MYSLI
http://bandzone.cz/pozadovanystavmysli
P:N:S
http://bandzone.cz/pns
15.5. klub Circus www.circus.cz
Ústí nad Labem
od 20 hodin, vstupné 80Kč
Děkujeme za případnou podporu.
Ať se vede. Za MK Hurňas.r
Bylo nám ctí s vámi sdílet jedno podium :-) Přidáváme do spřízněných. Ať žijí Projevy ;-)