Čau! Fakt pěkný... Jen tak dál! Čekni taky můj profil www.bandzone.cz/shoupy
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau! Fakt pěkný... Jen tak dál! Čekni taky můj profil www.bandzone.cz/shoupy
Čau,taky jsem tady dlouho nebyl,nebylo moc času.Jinak to docela jde,přidal jsem na profil jedno nové demo a prodloužil jsem Zasněnou.Jak to vypadá s tvým projektem,stále čekám nějakou novou ukázku.A jak to vypadá stím zpěvem,strašně mě to zajímá,jakou máš představu.
Čau,jak se vede?
Čau,tak to zkusíš?Máš možnost stáhnout si demo a nahrát k němu zpěv?Výsledek bys mi mohl poslat na gitara75@seznam.cz.Díky
Čau,taky nemám hlavu na texty,ale hlavně neumím zpívat.Když slyším nějakou zpěvovou linku,nějaký text mě už napadne.
Díky, za názor,vážím si Tvého času věnovaného poslechu.Píšeš,že jsi zpěvák,dokázal by sis vybrat nějakou věc a vymyslet do ní zpěv?
Čau,dělám něco podobného jako Ty,poslechni si demo ukázky a napiš svůj názor.Díky