PročNe! - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

PročNe! punk-rock / Jílovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sestava :

Martin "Řeži"  Řežáb- kytara, zpěv

Milan "Řeži" Řežáb-kytara

Pavel ''Pája'' Machek-basa

Tomáš "Havli" Havelka-bicí 

Kontakt:  proc.ne.jilo@seznam.cz

Tel : 728838695 a nebo 723664206

Bio a historie

Začátky

Začátky kapely PročNe! nejsou ofiálně známy, ale bylo to přibližně kolem roku 2002 ve složení - Martin Řežáb, Miroslav Losos a Josef Kápl. Zkušebna byla zajištěna, a tak mohl začít malý začátek velkého plánu. Každý už trochu zvládal svůj nástroj A tudíž nebylo tak těžké zahrát pár jednoduchých songů. "Zpěvu"(řevu) se jal Míra Losos a už to jelo. Začaly přibývat vlastní skladby ale protože jich bylo málo stále doplňovaly skladbami převzatými. Proběhlo pár vystoupení na soukromý večírcích a bylo vidět, že publiku se repertoár kapely líbí. Obsahoval totiž všehochuť , odstarších songů přes ploužáky po odbytné skladby.A tak se pokračovalo ve zkoušení a skládání až se dospělo ke koncertu v Mladošovicích uTřeboně kam kapelu pozvaly naši kamarádi kapela Exni!to. Vystoupení se podařilo nad očekávání všech. Poté následovaly další soukromé akce a malé koncerty pro méně početné publikum.

Změna sestavy

Josef Kápl kvůli pracovnímu vytížení hlásí odchod ale pár měsíců ještě zůstává aby odehrál naplánované koncerty a zaučil nového bubeníka Tomáše Havelku.Chvíli poté se k nám přidává další kytarysta Jakub Hort, který v té době moc hrát neuměl, ale velmi rychle se učil. Všichni se spolu jakš takš sehráli když vtom hlásí odchod zpěvák a basák Míra Losos. Odešel sice pár metrů vedla ke kapele Exni!to kde nahradil Pšíka.A my jsme začali hledat basáka a pokud možno i zpěváka. Naštěstí se nám přihlásil, sice né zpěvák ale o to lepší basák, jeden ze zakládajcích členů kapely Exni!to Milan Řežáb. Ke zpěvu se prozatím nechal přemluvit Martin Řežáb. A kapela je kompletní.

Přelom roku 2007 a 2008

Kapela zkouší co to dá. dává dohromady dálší a čím dál lepší songy.   Myslím, že základní informace sem podal.

Změny-konec roku 2008

Koncem roku 2008 odchází kytarista Jakub Hort a my hledáme náhradu. Po teamové poradě docházíme k závěru, že basák se hledá líp než kytarista, a tak se náš všestraný basák Milan Řežáb přesouvá na místo kytaristy a začínáme shánět basáka. Netrvalo dlouho a vrací se staronový člen a výborný basák Míra Losos. A protože je to bývalý člen, tak už stačí jen oživit staré akordy a nemusí se učit pro něj už známé písně.