PRES-I-DENT - Úvod | Bandzone.cz

PRES-I-DENT rock / hybrid pop/ Kadaň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Plastovej Ježíš (live zkušebna)
    Nezařazeno
  • Ďáblova samička (live zkušebna)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Červis

Ahoj. Tak kontakt na mě:
tel.: 721 816 780
mail: tomas.barta@centrum.cz
Mockrát děkujeme za nabídku, se zkušebnama to je fakt peklo. Budu na příjmu a nějak se domluvíme. Každopádně ještě jednou mockrát děkujeme;-)
Červis.

Haj hou

Zdravím a ptám se: máme hrát s Haj hou v sobotu 6.3. v Orfeu na přehlídce Orfeus Rock a vybouchli nám postupně tři basáci. Hledáme teda na záskok někoho, kdo by si těch našich 12 pecek do tý půlhoďky z těch asi 20, co obvykle hrajem, naposlouchal a pak to na koncíku z voleje odehrál (můžeme tu basu klidně stáhnout, jde nám jen o to, aby tam něco dunělo a aby tam za tou basou někdo stál a cosi v tý atmošce plný toho nefalšovanýho předpotopního old school punku hudlal). Hledáme zkrátka někoho, kdo by nám vypomohl (v krajním případě by mohla být i zkouška v Kadani na Šuplíku u Tupejch bruslí a Toxiky, ale náš kytarák, co to obvykle hudebně celý utáhne, bydlí v Chomutově a je po celej týden pracovně vytíženej). Pomůže nám někdo? Díky, Karel a Milena, Haj hou.

Zobrazit všechny názory