PRES-I-DENT - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

PRES-I-DENT rock / hybrid pop/ Kadaň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Plastovej Ježíš (live zkušebna) 570 ×
  • Ďáblova samička (live zkušebna) 463 ×

Novinky


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Červis

Ahoj. Tak kontakt na mě:
tel.: 721 816 780
mail: tomas.barta@centrum.cz
Mockrát děkujeme za nabídku, se zkušebnama to je fakt peklo. Budu na příjmu a nějak se domluvíme. Každopádně ještě jednou mockrát děkujeme;-)
Červis.

Haj hou

Zdravím a ptám se: máme hrát s Haj hou v sobotu 6.3. v Orfeu na přehlídce Orfeus Rock a vybouchli nám postupně tři basáci. Hledáme teda na záskok někoho, kdo by si těch našich 12 pecek do tý půlhoďky z těch asi 20, co obvykle hrajem, naposlouchal a pak to na koncíku z voleje odehrál (můžeme tu basu klidně stáhnout, jde nám jen o to, aby tam něco dunělo a aby tam za tou basou někdo stál a cosi v tý atmošce plný toho nefalšovanýho předpotopního old school punku hudlal). Hledáme zkrátka někoho, kdo by nám vypomohl (v krajním případě by mohla být i zkouška v Kadani na Šuplíku u Tupejch bruslí a Toxiky, ale náš kytarák, co to obvykle hudebně celý utáhne, bydlí v Chomutově a je po celej týden pracovně vytíženej). Pomůže nám někdo? Díky, Karel a Milena, Haj hou.

Zobrazit všechny názory »