Pozitivní Mládež - Úvod | Bandzone.cz

Pozitivní Mládež punk-rock / Liberec

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Dívka z Pixelů - demo
    Nezařazeno
  • Pořádný vemena - demo
    Nezařazeno
  • Úchyl - demo
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Velký dík za vaše hlasy!!

Je to tady... Džamal Malik, čajvala majvala from Bombai vyhrál 20 milionů Rupíís, našel Latiku na Nádraží Čhatrapatího Šivádžího, a právě teď tancuje waka waka na nástupišti 9atřičtvrtě.... A my jsme se dostali na Benátskou noc. V hlasování jsme pátí z deseti, a to jenom díky naší umělecké tvorbě a sexappealu... né proto, že jsem každé odpoledne nutil přátele na FB pro nás hlasovat, dokud mi nezablokovali funkci Ctrl C-Ctrl V. Ať je to, jak je to, jsme tam, Odin nás provází a plní naše číše nejlepší medovinou. Děkujeme všem co hlasovali a bude to šou!!
PS: Tuomas Holopainen ještě neodpověděl na náš e-mail, ale myslím si, že kapela Nightwish si možnost zahrát si píseň Phantom Of The Opera společně s Pozitivní Mládeží rozhodně nenechá ujít. Takže se těšte!!

http://liberecky.denik.cz/kultura_region/deset-kapel-ktere-chteji-videt-na-benatske-noci-ctenari-deniku-20130603.html

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory