Pozitivní Mládež - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pozitivní Mládež punk-rock / Liberec

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 24

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 164
Poslechnuto skladeb
3 169
Profil registrován
29.1.2012

Novinky

Velký dík za vaše hlasy!!

Je to tady... Džamal Malik, čajvala majvala from Bombai vyhrál 20 milionů Rupíís, našel Latiku na Nádraží Čhatrapatího Šivádžího, a právě teď tancuje waka waka na nástupišti 9atřičtvrtě.... A my jsme se dostali na Benátskou noc. V hlasování jsme pátí z deseti, a to jenom díky naší umělecké tvorbě a sexappealu... né proto, že jsem každé odpoledne nutil přátele na FB pro nás hlasovat, dokud mi nezablokovali funkci Ctrl C-Ctrl V. Ať je to, jak je to, jsme tam, Odin nás provází a plní naše číše nejlepší medovinou. Děkujeme všem co hlasovali a bude to šou!!
PS: Tuomas Holopainen ještě neodpověděl na náš e-mail, ale myslím si, že kapela Nightwish si možnost zahrát si píseň Phantom Of The Opera společně s Pozitivní Mládeží rozhodně nenechá ujít. Takže se těšte!!

http://liberecky.denik.cz/kultura_region/deset-kapel-ktere-chteji-videt-na-benatske-noci-ctenari-deniku-20130603.html


Benátská noc

Upraveno:

Čau lidi. Naskytla se nám obrovská příležitost zahrát si na Benátské noci! Ale má to jeden háček. O tom, kdo si zahraje a kdo ne, rozhoduje několik anket. Pokud se ti naše hudba líbí a chceš nás nějak podpořit, byli bychom moc rádi, kdybys nám dal svůj hlas, protože i ten tvůj může rozhodnout. Hlasovat lze zde: 

http://www.facebook.com/questions/515518035151919/

tu

https://www.facebook.com/questions/446840752061165/

a tu

http://liberecky.denik.cz/kultura_region/hlasovani-vyberte-kapely-pro-benatskou-noc-2013-20130502.html?_fid=is31#anketa na tomto odkazu pro nás můžeš hlasovat dokonce každý den!

Díky.

Pozitivní Mládež


Po delší době info o nás:

Pánové a dámy,
jelikož se naše kapela dlouho neozývala a její činnost byla na stupni mrazu, tak to možná vypadalo, že bude konec, ale opak je pravdou. Přes zimu sme si dali menší pauzu a jsme tu znova a nabitý novou energií na koncerty a nové písničky. Hned tento týden nás můžete slyšet při příležitosti oslavy 21. narozenin Báry Kvasničkové (kapelová fotografka) a následující týden potom zahrajem ve Frýdlantu s místní kapelou Hard Critic. Naše snaha se dostala až do tak vysokého stádia, že jsme se pokusili něco nahrát v poslouchatelné kvalitě (alespoň doufáme). Na bandzonu si můžete poslechnout tři skladby a na dalších se pracuje. Pozitivní mládež jede dál, přijďte si s ní trochu zpozitivnit život.