Post Mortem - Názory | Bandzone.cz

Post Mortem metal-heavy / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Abandoned Temples (Soul Collector 2012)
  Nezařazeno
 • Incomplete (Soul Collector 2012)
  Nezařazeno
 • After Dark (Soul Collector 2012)
  Nezařazeno
 • Lost Souls (Soul Collector 2012)
  Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Post Mortem

Roberte, díky moc za účast na koncertě a velice oceňujeme i účast našeho nejmladšího fanouška Přemka! V sekci fotky jste na dvou zvěčněni. Metalu zdar!

Post Mortem

Kryštofe, díky za pochvalu. Co se angličtiny týče, máme už rok novou zpěvačku...přijď na náš koncert a udělej si obrázek sám...myslím, že budeš mile překvapen! ;-)

Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

peterinka

Díky za pochvalu, i nám se akce moc líbila! Dáda nám skutečně odchází, je to poslední zakládající člen. Nicméně basák Martin a kytarista Afro jsou v kapele téměř od jejího vzniku, takže taky patří k inventáři. Momentálně sháníme nového kytaristu za Dádu. Rozhodně nekončíme, jedeme dál :-)

Gordonlord

Včera na zavíráku pěkný koncert:-) Ale jak tu tak čtu to bio a zjištuju, že odchází kytarista - zbyl v sestavě ještě vůbec někdo ze zakládajících členů?