Point 2 point - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Point 2 point progressive-metal / United Cowdoom

„MEDUSA ke stažení v playlistu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme?

No, ano i ne... bordel hrající a muziku znásilňující sebranka čtyř a třičtvrtě lidu. Milujem vše a přitom nic.

 

Bio a historie

2006 - rok počáteční

zde se sešla první část souboru hudebního, za účelem zabíjení času mimo domov. Tak se stalo, že kapela vzešla z lůna matičky Brtnice na světlo světa. Bezejmenný výtvor ovšem potřeboval vývoj, aby se dostal ke své podstatě bytí.

2007/8 - rozdělení a sjednocení

Jedny tlusté struny odešly, aby se našly struny jiné. Výtvor se dostává po usilovné práci mozku a ruk do fáze překlopení z prachsprostého snění na úroveň hudebního dna, od kterého se postupně zvedá

2009 - něco to chce!

Chceme hlasivky zaznělo z řad buněk - tak jsme si našli radši další rychlé prsty, neboť po uvědomění, že  většina hlasivek nabere veškeré něžné řezivo pro sebe, druhý "mozek" řekl ne! Proto volba byla tichá, přitom rychlá jak gulomet. Ten co mlčí s buvoly poctivě budoval svá tajemství, která s nekompromisním anglickým stylem pohřbívala nudné okolní celky.

Tak se zrodilo aktuální jádro výtvoru, který ovšem stále jméno neměl. Pak tedy bylo vyřčeno mnoho slov spolu nespojitelných, až se mozek, ruce, prsty a ten zbytek shodli na jménu, které je vám již známé. To se psal rok 2010 a celé poskládané tělo se začalo sehrávat a cvičit, aby se mohlo dostat na úroveň, kterou si vaše uši zaslouží.

2012 - chceš to vokázat!

A to celek chtěl, proto zainvestoval do vlasních zdí, kterými se obklopoval. Jarní laškování bylo vyměněno za laškování s (fuj) manuální prací. Tak se zrodilo dítě - studio, kde se začal uskutečňovat sen. Mozek navrhoval, zbytek trénoval. Mozek měnil, zbytek trénoval. Mozek opět měnil, zbytek trénoval. Místo podzimního pouštění draka, zavřeni v útrobách černých stěn, drtili kovové výrobky, ohýbali digitální i analogové skřeky a po úporném boji po roce a půl svět uslyšel kompletní pláč hudebních dětí.

2014 - a co s těma faganama?

hlavní otázka! musí se najít správný tyran na konečné vychování těch nezbedů... a jsme zde, kdy čekáte na nečekané.