Mastering https://squidgame-online.com will not be too difficult, you will be able to do it if you know the little tips from us.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Mastering https://squidgame-online.com will not be too difficult, you will be able to do it if you know the little tips from us.
Ahoj kapelo,
zdraví Vás všechny důchodkyně z Hradce Králové. Kdysi jste zde hráli v kempu a byl to nezapomenutelný zážitek. Naštěstí jsem si ihned zakoupila Vaše CD Je to tam. Musím říci, že je to moje nejoblíbenější a při každém žehlení mi zvukem asistujete. Hledala jsem, zda nemáte od té doby něco nového, ale nenašla jsem. Opět Vás vidět na živo by mi udělalo velkou radost.
Hodně zdraví, pohodu a nové nápady Vám přeje Marie
Michala zdraví Jula z Kubína...
Ahoj, přijdte si zahrát do Atelieru v Pražské ulici v Liberci. Kontakt: Tomáš Ornst 602 457 676 nebo tom.ornst@volny.cz. Záznam Vašeho koncertu Vám vypálíme na CD. Atelier
proč je nás tu tak málo Fans??????:((
Ahoj :-) Slyšel jsem v autě z rádia super song, ukrutně jsem to vosolil a užíval si skvělou jízdu, stihl jsem si kousek nahrát na mobil ...... podle textu jsem dohledal Rozvedený blues ;-) Připomělo mi to kapelu Škoda Pásky ze Světlé n.S. (20 let zpátky a nikde to nikdo nemá, leda kdosi neznámej v krabici na kazetě) .... takže mě Váš zvuk okamžitě chytl u srdce a jsem rád, že jsem Vás našel tady. Jak pojedu do Libu, budu koukat, aby to bylo v termínu Vašeho koncertu :-) Jste skvělí a díky :-) Jarda
Víc kapel jako vy. Precizní, vyladěný, kdykoli poslouchatelný - v autě, v práci... kdykoli. Blues pro smutnýho výpravčího mě baví už hodně dlouho. Jestli budete hrát v Praze, tak se tam definitivně ukážu, a nebudu sám.
to je skvělé,ztratila se mi Vaše orig. kazetka!!!! :D a jsem děsně ráda,že tu jste a náhodou jsem Vás našla........parádní
Jste pořád skvělííí...a Iveta? Ááách!
ahoj pohromadáci moc vás zdravím šárka z liberce.iveto ty se taky koukej ozvat?