Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pocyty psychedelic-garage / Strakonice

„Vydání surrealisticky-hardcore osobní zpovědi“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kára 212 ×

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
805
Poslechnuto skladeb
212
Profil registrován
3.3.2016

Novinky

Jíří Kára song

Upraveno:

Jako první přidáváme do našeho již tak našlapaného playlistu písničku věnovanou královi všech pivních králů, dnes již bohužel nebožtíku, panu Jiřímu Károvi. Právě tento člověk nás totiž ovlivnil a stále ovlivňuje tak, jak ovlivňoval dospívající mládež třeba Elvis Presley v letech šedesátých nebo Kurt Cobain v letech devadesátých.

Výsledkem studie Filozofické fakulty Univerzity Kalovy v Praze zabývající se nejvýznamnějšími beatníky, svérázy a zkrachovalými individui, byla roku 2012 osa přímo spojující tři myslitele: Francois Villon - Charles Bukowski - Jiří Kára. Životní filozofie pražského bezďáka rodáka je určitě hodna zamyšlení.

Avšak každá párty má svůj konec. V případě Jiřího Káry trval ten konec mnohem déle, než samotná párty, a při vzpomínce na jeho smutný osud nezůstane oko suché. Má se teď lépe? Žil by jinak, kdyby se narodil znovu? Na nic z toho nám mistr již bohužel neodpoví. 

Jedno je však jasné. 

Po poslechu naší písně by už ani tu muziku radši neposlouchal. 


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Pocyty

Thezeus: Děkujeme za chválu a rady. Na Albu o Károvi pracujeme tak tvrdě, jak to uměl jen sám Kára.

Ondra Šulc: je 20:26, ty kelte vydlážděnej

thezeus


Bez profilu

Hodně dobrý...skvělej garážovej zvuk, hlavně kytara, stálo by za to natočit víc věcí, třeba album o Károvi nebo mozaiku zkrachovalců, teda pokud to neni jenom recese a výsměch muzice jakožto se to asi tváří - pokud neni (?), velice fandim a doporučuju k inspiraci pokud náhodou neznáte - plzeňskou legendu (název si vypůjčili od bezdomovce, kterého zbožštěli), kapelu Umbrtka

Zobrazit všechny názory »