Poco Loco - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Poco Loco alternative-rock / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Novinky

BRATROVRAŽDA ! Fúze kapel Poco Loco & Hokr

Hokr versus Poco Loco

26. listopadu 2010 od 20:00 hodin proběhne v sále hospody U Bubeníčků, v ulici Myslíkova v Praze 1 slavnostní vzkříšení a zmrtvýchvstání undergroundové kapely Hokr, která byla pohřbena před 11 lety na témže místě. Současně bude za přítomnosti nejbližších rodinných i nerodinných příslušníků zavražděna a navěky pohřbena kapela kapela s kontroverzním názvem Poco Loco, který bývalí členové Hokru po několik let používali.

Král  je mrtev - ať žije král !    http://www.hokr.euweb.cz


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Šíra


Bez profilu

Ale, ale, cinco cuerdas - tolik zloby a uražený ješitnosti...

cinco cuerdas


Bez profilu

Hokr versus Poco Loco
26. listopadu 2010 od 20:00 hodin proběhne v sále hospody U Bubeníčků, v ulici Myslíkova v Praze 1 slavnostní vzkříšení a zmrtvýchvstání undergroundové kapely Hokr, která byla pohřbena před 11 lety na témže místě. Současně bude za přítomnosti nejbližších rodinných i nerodinných příslušníků zavražděna a navěky pohřbena kapela kapela s kontroverzním názvem Poco Loco, který bývalí členové Hokru po několik let používali.

Král je mrtev - ať žije král !
Není to hezké budovat staronové jméno na něčem co likviduji .Král je mrtev - ano ,ano to souhlasí -nový žádný není a pokud se tak honosně nazívá je to je přežívající mršina!

Zobrazit všechny názory »