Plattaris - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Plattaris heavy-power / Brno

„Něco se chystá!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Novinky!

Dlouho o nás nebylo slyšet. Po dlouhé pauze však přicházíme s velkým překvapením 3:)


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Ondra- Maruš :-)

Zdarec!
songy aji texty máte fakt dost dobrý akorát ty kytary jsou trochu utopený mě přijde. Zkusil bych zvuk kytar třeba jak má Debustrol ve Rwandě nebo třeba Machine Head v Unto the Locust :D To by byl fakt námrd...
Btw: hledal jsem vás na seznamu Brutalu a zas nic sakra :D
Už pracujete na nových válech?
Jestli jo tak držím palce a jestli ne tak taky!
Pac a pusu :-)

Gabriel - Rosa Nocturna

Ahoj, dostal jsem se dnes víceméně náhodou na váš profil.
Líbí se mi, že máte tématické písničky. Pěkně na jedno téma, který mě oslovuje. Vaše texty se mi líbí, občas tam máte fakt dobrý obraty. Trochu mi vadí frázování v některých částech. Jako byste si nevěděli rady s melodií či skladbou, tak to prostě nějak napasujete k sobě. Někde text zaseknete, někde odříkáte. Ne že by to bylo špatně, zřejmě to tak chcete. Možná to jen víc promakat.
Muzika celkově taky v pohodě. Mám rád, když se to mění, prolíná a celkově se něco děje a to tam pro mě máte. Opět malá poznámka, dle mého skromného názoru, by to chtělo trochu lepší master. Víc vyvážit nástroje, hlasy a tak. Sound je podle mě ok, na kapelu vašeho formátu.
Protože se mě líbíte, přidávám do fans. Jsem zvědavý na vaši další tvorbu. Snad si spolu někdy brzy zahrajeme a budete-li mít chuť, můžete nám taky nechat názor na naši tvorbu.
Mějte se, ať se daří.

Zobrazit všechny názory »