Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pierot folk-rock / Strakonice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Kapela Pierot vznika kdysi díky jedné společné dívce jejich minulostí, která řekla, že Karlosovi písně by měl slyšet Key-Bitch. Ten písně slyšel, slovo dalo slovo........

Pierot tehdá zkoušel přibližně půl roku a pak absolovoval první koncert v jedné nejmenované Strakonické čtyřce, načež se jejich cesty na nějakých pět let vydaly odlišnými směry.

Doba plynula a díky víře obou muzikantů (flašinetáře a dirigenta) v jejich dílo Pierot ožil, natočil kolečko "Veselé umírání", ze kterého jsou i předložené ukázky a dýchá a plodí a snaží se hrát Vašim sluchům . . . . .

Bio a historie

Nanukové duo tvoří dva významní umělci, původem řekněme z oblasti temných rybníků a tklivých tónů dudákova měchu . . . . .

Karel Zelinka alias Karlos byl přiveden na svět v roce 1980 a jeho rodičům trvalo neuvěřitelně dlouho než ho odnaučili pít z flašky. Je živoucím důkazem toho, že trpělivému štěstí přeje, neboť na podobnou příležitost čekal dlouhých 13 let. Je pravda, že láhve, které Karlos vyhledává dnes mají poněkud jiný profil i náplň, leč přátelství je to pevné a upřímné :-) Otázkou zůstává, kdo ho to odnaučí teď?

David Kába alias Key-Bitch ročník 1976. Kvalitní ročník :-) Údajně od malička tíhnul k broučkům, kočičkám a pejskům, potůčkům, stromům, kytičkám a travičce. Z výše uvedených mu pro vysoké hudební nasazení zbyl čas už jen pro poslední dvě uvedené věci. Dokonce až tak, že je schopen zapomenout na zkoušce auto a nechat se odvézt taxíkem . . . . Naštěstí se mu zatim nic nestalo, takže nás může oblažovat hudební produkcí světové úrovně.

Oba pánové ovládají akustickou kytaru a hrdlo. Během koncertu hrdlo vlastní, po koncertu a v pauzách hrdla láhví i korbelů.

Fanoušci: 20

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 128
Poslechnuto skladeb
677
Profil registrován
26.1.2009