To je sranda, číst tu ty komentáře a jeden jak druhej. Od malých holek co kouřej čůráky někde za základkou. :-D
Jinak, v tom videu vypadáš, ehm trochu zhuleně, nevím, jestli je to tvůj normální stav. :-D Každopádně by to video šlo sestříhat líp hehe. Pořád jsi mě ještě úplně nepřesvědčil o svých kvalitách, ale třeba časem. ;o) I'm watching you.














