ΠRoman - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ΠRoman Muž / Vyškov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ΠRoman si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

HYPNOTIC GAMES venku!!!! STAHUJ ALBUM!!!!

 

Hypnotic Games jsou za branami blázince. Jsou VENKU! Rok a měsíc po debutu Synthetic Games vydávají Purple Stunts druhé album. Ve stejně šílené sestavě se Stuntmanem za tužkou, papírem a hořícím mikrofonem a také Mr.Enem, který pravidelně láduje svým sousedům dávky basů z omamně dunících monitorů…

Zabořte se do křesla a nechte se vnést do tajemného světa na hranici snu a reality, projděte se v našich hlavách nad ránem, kdy se líhnou fialová témata v hlubokém podvědomí. Potom, co Vás protáhneme touto krajinou a dvakrát zatleskáme, zjistíte, že jste někde jinde a hodně daleko od křesla, kde jste začínali poslech.

            Do hypnózy k Vám budou promlouvat nejen Purple Stunts, ale i Rocca Imperiale - jak zpěvem, tak rapem. Na atmosféru desky budou mít dále vliv producenti Chik a Freezer, kteří ještě umocní Váš stav.

            Dost slov, teď je čas pro imaginaci, tanec, hypno a cestu do hlubin fialových duší! Přejeme příjemné prožití všech treků a pokud možno s velkými vedlejšími účinky.

 

STAHUJ ZDE!!!

 

PS: originály velmi brzy, čekej na info v průběhu několika dní!!!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory