docela dost dobré beaty chlape..dík za freestyle!:) Mír
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
docela dost dobré beaty chlape..dík za freestyle!:) Mír
Hele máš hustou produkci je vidět že nasobě makáš jestly chceš tak čekuj můj profil a zanech koment
Mier (peace)
Beat Club 7 má dobrej feeling...
hele přidam si tě na icq a tam můžem hodit řeč
Hezkýý:-*Tenhle Profil mě bavíííí:-);-)
hele když jseš tak dole jako já tak jak jsi se mohl dostat k takovím lidem u kterejch jseš
díkec za kritiku nevím co si v tomhle případe představuješ pod pojmem fejk ale tj jedno vysvětlení je to že někdy mě to baví a jindy na to chvátám
peace
zdarec! cekni novej trek NO MORE >> thnks N:F:K
zdravím tě MEN hele tvoje tvorba přesahuje všechny hranice.Přeju ti hodně štěstí tam nahoře s pozdravem Snake
strach -dobra skladbicka porad posloucham fakt pekny...mej se paa