cus fakt pekny beaty kdyby naky byly volny napis 2LOW peace
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
cus fakt pekny beaty kdyby naky byly volny napis 2LOW peace
ttj man....a nechtel by jsi treba pokecat na icq G?kdyz tak mi napis na profil a ja si te pridam maan:-)
Ouch...no tak v pohode...nic se nestalo :) Skoda...zajimalo me to...
diky man za koment;-)a jak se mas jinak?Thing
Zdravim sprizneneho Pharica...na profilu mam ukazku z planovaneho mixtape...a poprve jsem si udelal i instro :) Tak bych uvital Tvou kritiku ;)
Cus kamo hele nechtel bys udelat semnou spolupraci
dik za pozvani ale moc si nezaujal. promin
Jeden ten beat vypada i na Maměna, jeho styl se mi hodně líbí.
Jasny no, neuskodilo by rict, ze tvuj je ten prvni ;o)
Jinak na to LP jsem taky docela zvedavej, produkce budou urcite na vysoky urovni.
Zdrawim,,ten track je peckowej:o))líbí s emi,,jen tak dal,,:o*