Petr Minář - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Petr Minář christian / Lipovec

„Všechno dobré v nadcházejícícm roku :-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 10

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
7 283
Poslechnuto skladeb
2 440
Profil registrován
16.3.2011

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Piano, klavír

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Především píšu písničky a vytvářím programy pro děti ve školách a školkách. Kromě vlastních písniček, se kterými vystupuju, také hraju hromadu převzatých jen tak k zábavě, ale taky k tanci.

Bio a historie

Jsem obyčejný kluk z pomezí východních a středních Čech. Mám rád kytaru, klávesy a zpívání. To, co prožívám a jak se cítím, vyjadřuju nejraději písničkami, ať už vlastními nebo převzatými. Mezi moje inspirace patří čtení knížek - Malý princ, básničky, Bible, příběhy, povídky... - víra, příroda a setkávání s lidmi.

Víc se o mně můžete dovědět na některém, z mých vystoupení.