Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Melda a spol. folk / Boskovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Porta Řevnice 2017

Letos se na nás konečně štěstí usmálo. Do interpretační soutěže jsme se sice nedostali, zato jsme si mohli zahrát v Lesním divadle v rámci autorské soutěže. Milda nevydržel s nervy a hned v pátek uprchl na Moravu, já jsem vydržel až do sladkého konce- za písničku O tramvajích jsme dostali autorskou portu (prý se ten název trofeje píše správně s malým p). Velká radost :-) 


Porta v Ústí nad Labem

Začínám mít dojem, že mě porotci považují za vykopávku z doby bronzové. Zase jsme skončili třetí, tentokrát v té mezinárodní interpretační soutěži. Autorská Porta sice zase, už potřetí za sebou, nevyšla, ke všemu jsme při ní v pátek pěkně zmokli, o to větší pohoda byla v sobotu. A v Ústí je pořád moc hezky, ale to už se opakuju. Teď se už zase blíží Řevnice, tam si jedem jen zabrnkat do semifinále, letos je vážně nabito.


Porta 2016 Svitavy

Tak jsme se rozhodli ještě jednou zkusit Portu. A protože fšichni mají rytmickou sekci a tím pádem hrají rytmicky, začal jsem přemýšlet o perkusistovi. Čekal jsem pár měsíců a pořád nikdo nešel, ale naštěstí jsem si vzpomněl, že mám syna. Kluk je to. Vojta, ale říká se mu taky Melda. A on čistě náhodou je bubeník (mimo jiné). Je sice momentálně pražák jako poleno, takže zkoušení je trochu problém, ale zase po mně nechce honorář. Zatím ho vedeme jako hostujícího perkusistu, uvidíme, jak dlouho s námi vydrží.

V oblastním kole ve Svitavách bylo příjemně, sluníčko svítilo, tak jsme si udělali malou zkoušku na parkovišti. Nevím, jestli nám porota fandila kvůli mým šedinám nebo proč vlastně, ale nakonec si letos zase zahrajeme  na autorské Portě v Ústí nad Labem i na Portě v Řevnicích. Skoro to vypadá, že vlastně nikde jinde než na Portě ani nehrajeme. Ale určitě to bude fajn stejně jako loni.