Petr Bultas Band - Úvod | Bandzone.cz

Petr Bultas Band southern rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 7x ze zkušebny Petr Bultas Bandu
  Nezařazeno
 • PETR BULTAS BAND - Dej mi pokoj (CD 1994 Whiskey & Buraky)
  Nezařazeno
 • PETR BULTAS BAND - Letni cas (CD 1991 Whiskey & Fazole)
  Nezařazeno
 • PETR BULTAS BAND - Ucitelska (CD 1991 Whiskey & Fazole)
  Nezařazeno
 • Petr Bultas Band - Tak to tu chodí (verze 2011) demo
  Nezařazeno
 • Petr Bultas Band - Co bylo včera není dnes (verze 2011) demo
  Nezařazeno
 • Petr Bultas Band - Pohřební blues (verze 2011) demo
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Koncertní sezóna 2022 skončila na Ústeckých Vánocích, byl to svařákovej mejdan!

Poslední letošní hraní je za námi. Odbyli jsme si ho na městské akci Ústecké Vánoce v atriu  magistrátu s příhodně kýčovitou vánoční plachtou v zádech a s pohledem na rozsvícený vánoční trh. A bylo to sakra příjemné hraní, i když jsme teda v teplotě kolem 0°C fungovali jen tak tak. Hlavně prsty na strunách nebo křečovitě svírající trsátka nebo bubeník paličky zpočátku – no dobře, do šestý písničky z jedenácti - opravdu bolely.      

Petr Bultas se vybavil solidními manšestrovými kalhotami a zpočátku nelibě shlížel na zbytek svého bandu, který při stavění aparatury začal lovit z různých skrýší santa clausovské červené čepičky s bílou bambulí. Ale jak tak večer ubíhal a kapela před stále početnějším publikem hrála další a další kousek, tu se mistrova tvář přestala grinchovsky chmuřit nad tou neježíškovskou komercí a stále častěji jí probleskl víc a víc vřelý úsměv. Všude voněl rozlévaný svařák a z davu tu a tam někdo zamával, aby dal vědět, že se taky dorazil podívat a poslechnout si písničky, které Petr Bultas Band hraje už desítky let.

Přátelé, děkujeme za přízeň, kterou jste nám věnovali i v tomto roce, užívejte si klidný Advent a těšte se na požehnané Vánoce. Ať se v příštím roce zase potkáme!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory