Petr Bultas Band - Úvod | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Petr Bultas Band southern rock / Ústí nad Labem

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • 7x ze zkušebny Petr Bultas Bandu
  • PETR BULTAS BAND - Dej mi pokoj (CD 1994 Whiskey & Buraky)
  • PETR BULTAS BAND - Letni cas (CD 1991 Whiskey & Fazole)
  • PETR BULTAS BAND - Ucitelska (CD 1991 Whiskey & Fazole)
  • Petr Bultas Band - Tak to tu chodí (verze 2011) demo
  • Petr Bultas Band - Co bylo včera není dnes (verze 2011) demo
  • Petr Bultas Band - Pohřební blues (verze 2011) demo

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Bubeníkovi lítaly v ústeckém Letním kině z paliček třísky

(Upraveno: )

Počasí si s námi v ústeckém letním kině zalaškovalo, tu a tam spadla i nějaká kapka, ale nakonec nám to na ten koncert vyšlo. Z podia u horní brány se pod zvukovým dozorem Jirky Zámečníka nesl ústecký bigbít, který ve městě už několik let chyběl. Petr Bultas Band pár návštěvníků přilákal a co jsme viděli, tak se pobavili náramně. Stejně jako my na stage. Davidovi lítaly z paliček třísky, Pákynovi vlála hříva a kytaristi Tyčka a Bultas sázeli do písniček jeden riff za druhým a ve správným pořadí. No dobré to bylo!  

Takže takhle asi. Jedna z nejdéle fungujících ústeckých kapel, pamatující se Starou Školou počátky kapely Brutus je zpět. Nebudeme hrát každý týden, ale občasné koncertní aktivitě se bránit už nebudeme. Prioritou je teď pro nás natočení CD. Na to se teď budeme zaměřovat, ale občasné výpady na pódia se spřátelenými spolky odmítat nebudeme. V říjnu nás třeba čeká hraní v programu Ústí-Live! s hudebními bratranci z MG Bandu. No tak vidíte, že se máte na co těšit, hlavně ale přejeme pěkné a muzikou vyplněné léto. A těšíme se na další akce!

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory