Petra Kristová (Luminia) - Názory | Bandzone.cz

Petra Kristová (Luminia) gothic-acoustic / Tymákov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • In the Shadows
    Nezařazeno
  • Forever Moments (Piano)
    Nezařazeno
  • Vita Aeterna - Intro
    Nezařazeno
  • Freedom
    Nezařazeno
  • Angels Cry Alone (demo)
    Nezařazeno
  • Rain
    Nezařazeno
  • The Night - Beneath the Veil of the Dark
    Nezařazeno
  • Stream of Time
    Nezařazeno

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Míra Vondrák

Ahoj Petro, po delší době jsem si poslechl Tvoji muziku a řekl jsem si proč už netvoříš? Není to škoda? Zkus se prosím nad tím zamyslet a po té s tím něco udělat - Díky Míra.

MetaLenka

Ahoj Péťo, Rain je opravdu krásná píseň, často ji poslouchám a vždycky mě u ní mrazí :) Doufám, že do budoucna budou takové jen přibývat :).

Míra Vondrák

Ahoj Petro,před 13-ti měsíci jsi avizovala,že dáváš do kupy kapelu,od té doby je ticho po pěšině,ani se tu neobjevily žádné nové skladby- jak to s Tebou vypadá? Doufám,že jsi nezanevřela na muziku,byla by to ohromná škoda! Popřemýšlej o tom a po té s tím zkus něco udělat - Míra.

Bez profilu

Slimda

Božolej all the day

Míra Vondrák

Ahoj PETRO,hraješ krásnou,barevnou,nevšední muziku,která hladí na duši!!!
RAIN je bez nadsázky skutečným hudebním skvostem a lahůdkou!!
THE NIGHT - má úžasně temnou atmosféru!
Dočetl jsem se v novinkách,že si veškerou muziku skládáš a nahráváš sama, v tom případě musím uznat,že máš talent od Boha nebot' jsi ještě velice mladá...,je to ohromný dar a zdaleka ne každý ho má,tak si ho važ a hlavně ho nepromarni,byla by veliká škoda!!!
Jsem velmi zvědav jak Tvoje muzika bude znít s kapelou,každopádně se už ted' těším na další skladby.Do budoucna Ti přeji hodně štěstí a tvůrčí energie,ke skládání Tvoji úchvatné muziky... Míra.