Personal Revolution - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Personal Revolution punk-rock / Praha-Pečky-Kolín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Personal Revolution-Smutní Šašci (demo final.Master)
    Nezařazeno
  • Personal Revolution-Rachel (nahrávka ze skušebny)
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

PERSONAL REVOLUTION

Členové:

   Jan Šáša Dvořák      - kytara

   Tomáš Hubič Hubal  - basa

   Michal Mach              -  bicí

 

Personal Revolution byla spíše klubovou záležitostí. Na skládání a aranžích se podíleli všichni členové kapely. Po odchodu Lindy se postu zpěváka po rozvaze ujal Hubič. Basu přenechal nově příchozímu Honzovi Černému. Po nazkoušení nových songů se rozhodli vystupovat pod novým názvem City Lights.

 

Bývalí členové:

   Linda Faitová - zpěv

   Petr Zajíček    - bicí

   Aleš Dvořák    - bicí

 

 

Adminozvukař Karel Vávra (CharlesBass)Bio a historie

Personal Revolution je již minulost. Po odchodu Lindy, která mj díky mnoha časově náročným aktivitám a náročné škole nemohla dávat kapele tolik, co by i sama chtěla, se nakonec, po několika debatách nejen o čase, ale i o hraném stylu, se zbytkem kapely v dobrém rozloučila. Jelikož PR byla v podstatě postavena na Lindě, kapela po odchodu chvíli zela v prázdnotě. Ku překvapení všech se po čase při náhodném jamu chopil mikrofonu, zprvu ze srandy Hubič. Ještě pak párkrát a začínala z toho koukat forma, potažmo songy! Ale Hubič by pak musel pustit basu, jelikož ne, že by to třeba nezvlád, nezpívá zrovna z pozice sochy. Proto se poohlídli po náhradě a ta vzápětí přišla! Kluci se zformovali, sehrávali a začali tvořit. Nechtěli nic uspěchat, proto už tak dlouhá odmlka se prodloužila skoro na rok. Pak, když už bylo songů aspoň na půlhodinový set, začali se domlouvat akce. Ale již pod novým názvem City Lights.

 

Pečecko-Kolínsko-Pražská kapela, která vzniká ve sklepě jednoho výše uvedeného pacienta...cca léto 2007 - první nápady a rysy připomínající songy, ale stále ještě bez zpěvu. Kolem října se na netu objevuje inzerát, že partička tří kluků hledá zpěváka. Odezva na sebe nenechala dlouho čekat. Ačkoliv to skrze telefon vypadá na drsného“ týpka“ s hrubým hlasem, tak se pak po bližším ohledaní zjistilo, že jde o dívku s hlasem jako zvon, která si umí v kapele udělat pořádek a přesně ví co chce. Následují  zkoušky plné alkoholových dýchánků, nejrůznějších prdelek, ale i nervů a tvrdé práce. Záhy přichází první koncert v pražském klubu na Žižkově a ohlasy jsou vesměs kladné. Bohužel nás však opouští bubeník z pracovních důvodů a my jsme opět ve třech. V aktuální době je kapela zase kompletní (s novým bicmenem) a pilně trénuje repertoár na live vystoupení. Dále jsme 7.9.2008 nahráli demo Smutní šašci, které se stalo hlavním songem v amatérském filmu z produkce BHF . Film se jmenuje Pomsta.

Koncert v Edenu v Pečkách dne 28.11.08 + Mara Jade + BLACK REPORTER

Závada nejní na Vašem příjímači, nesnažte se vnímat zvuk. Jedná se totiž o sníženou qwalitu záznamu. Nepochybným zpestřením je ale spontální vokál jistého Ondry, který je ovšem poněkud nasračku. Reportáge.

Youtube Video pvOV5D9GGGkYoutube Video pvOV5D9GGGk

Koncert v Irish Pubu Čelákovice 22.11.08 + TmZtM + Práva pupku

Zprvu rozpačitá atmosféra v romantickém prostředí klubu se přenesla do slušného nasazení, které sebou upřímně strhlo mnoho přítomných. Reportáge.

Youtube Video 11WXVzUpaFAHYoutube Video 11WXVzUpaFAH

 První demo, Smutní šašci, kteří jsou zároveň hlavním songem filmu Pomsta od partičky BHF

Youtube Video gZr8CZ04hXwYoutube Video gZr8CZ04hXw