Peer - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Peer pop-rock / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • When you´ re not, no eden
  Nezařazeno
 • Forever
  Nezařazeno
 • Made in china
  Nezařazeno
 • picture mp3-01
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Dáša

Pro Patrika - moc se mi to líbí, vůbec jsem netušila o tvém talentu,vím, že jen hezky tančíš :)) měla jsem tě za učitele (asi jsi mi to dokonce říkal, v baru na stodolce, ale to už je dávno), váš žánr je úžasný, ...chci vidět nějaký váš koncertík co nejdřív, někde poblíž, dejte vědět, budu sledovat vaše stránky ...jen připomenutí, potkali jsme se nedávno v řadě u pošty v shopping parku,....mohlo mě to napadnout, když sis tak stylově pobrukoval...měj se, hezky si to užívej .Dáša

CzeTom

Naprosto perfektní muzika! Pokud bude koncert, rozhodně tam nechci chybět! Jaktože se o vaši kapele dozvídám až teď, když jste z Ostravy?

Bez profilu

rudyhor

Děkujeme všem za návštěvu a poslech. máme radost :-)

Jiří Siuda

Zdravím Peer, pokud by tady bylo : To se mi líbí. Tak na to kliknu.. (ale FaceBook mi jako jinak nic neříká :) ).. Poslechl jsem si všechny a bylo to příjemné.. Děkuji.

KřovaK

Zdravím bandičko:-).Poslechl jsem skladby a je to kvalitní a pohodová muzička.Takže at se daří a mnoho múzy do budoucna.Hell yeah:-))

Bez profilu

Nagy

Tato skupina mě zaujala. Koncert v Parníku vypovídal o velmi dobré kvalitě zpěváka a hudebníků. Hoši, jen tak dál, myslím že máte cestu otevřenou. Přidávám se k názoru - už ať je koncert.

Bez profilu

mongol

uz at je koncert:))