Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Pearly Seconds alternative-rock / Plzeň

„Tvoříme + koncerty“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Asleep and quiet [Single 2017] 337 ×
  • I Will Not Surrender 993 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

VOICE - JAN TRAFFIX TRAPP
GUITAR - ZDENEK VOTAVA
KEYBOARD - PETR VICHA
BASS - JAN HOFMANN
DRUMS - LUKAS TRICLER

Bio a historie

PEARLY SECONDS
Alternative rock with metal essence, Plzeň, Czech Republic
 
Plzeňská kapela Pearly Seconds učinkuje pod tímto názvem třetím rokem (před tím již 8 let jako The Delivery - kluci začali cca v 13 letech).
Žánrově se nezařazuje do pevné škatulky, nicméně alternative rock s esencí metalu prozatím projev kapely vystihuje.
Pearly Seconds mají za sebou vydání debutového CD z roku 2015, singl, dva plnohodnotné klipy a další videa na youtube kanálu.
Odehráli koncerty napříč republikou a Německem, kde jejich muzika klidí úspěch u posluchačů i pořadatelů. Pearly Seconds vystoupili na několika tuzemských a zahraničních festivalech a klubových akcích a pro letošní rok plánuje vydat další 3 singly s klipy k připravované desce, kde chce poukázat na stylové rozpětí od svižného rock metalu až k baladickému pop rocku.