Patheroye Roye - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Patheroye Roye punk-punk / Štěkeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zejtra napořád 2 267 ×
  • Generace (Je to pryč, ExAvik 2009) 6 294 ×
  • Dovolená (Je to pryč, ExAvik 2009) 4 577 ×
  • Léto (Je to pryč, ExAvik 2009) 3 879 ×
  • Holka blbá (LIVE) 3 299 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Saxofon
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Štěkeňská punková kapela

složení - martin (kytara, zpěv), ondra (kytara), honza (basa), Binďa (bicí), Lucka (ságo)

Bývalí členové: Monča (bicí)

kontakt : patheroyeroye@seznam.cz

web:  http://www.patheroyeroye.cz

PR na facebooku: http://www.facebook.com/pages/Patheroye-Roye/155014069378

tel: 775 99 05 82

icq: 222 066 319

Bio a historie

Štěkeňská punková kapela Patheroye Roye vznikla začátkem roku 2005 ve složení Martin - Zpěv a Kytara, Ondy - kytara, Honza - basa a Monča - bubny.
První koncert proběhl 13.5.2006 ve Štěkni v hospodě Pod Skálou. V polovině téhož roku nahrála kapela demo nahrávku s názvem Kočičinec, po zvukový stránce to nic extra neni, ale pro představu toho co kapela hraje za styl to bylo dostačující.
Během 5 let odehrály Patheroye Roye přes sto koncertů, převážně v jižních čechách, ale proběhlo i několik koncertů v Praze, Plzni atd.
V říjnu roku 2009 nahrála kapela svoji první studiovou desku ve studiu ExAvik u Pavla Broma a v březnu následujícího roku jí vydala u nakladatelství Cecek records. Křest proběhl 13.3. 2010 v Habeš klubu ve Strakonicích.
Koncem roku 2010 natočila kapela svůj první videoklip k písničce Prosecká, kterou natočil a režíroval Vašek Tlapák.
V říjnu téhož roku odehrává svůj poslední koncert s kapelou bubenice Monča, která v kapele hrála 5 let. Následně má kapela půlroční pauzu ve které hledá nového bubeníka a ve svém volnu natáčí další videoklip k písničce Holka Blbá.
V březnu 2011 do kapely přichází na místo bubeníka Binďa.
Patheroye Roye zkouší s Binďákem starý písničky, domlouvají se další koncerty a kapela shromažďuje materiál na další desku.

V roce 2014 si kapela zahrála ve filmu Zejtra napořád a mimo to se ve filmu objevily i tři její písničky - Generace, Je to pryč a Prosecká, plus kapela nahrála k filmu i stejnojmenný singl.