Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Paradoxx alternative-rock / Moravské Budějovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Jódlování, Scream
Nástrojové obsazení: Baskytara, Scream, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Skupina začala hrát v roce 2010, když se Michal Šafrata společně s Jirkou Kiesewetterem a Davidem Urbánkem dali dohromady. Kapela nejdřív hrála písničky od interpretů jako např. Nirvana, Green Day, nebo Kabát. Zhruba po pár měsících začal frontman kapely skládat své vlastní písně jako např. song Green. A na koncertech je začla kapela více preferovat. Necelého půl roku 2011 bylo v kapele zhruba devět členů, a pak o prázdninách roku 2011 se tato sestava rozpadla a v kapele zůstali Michal, David, Jirka a druhý basák Dalimil Průša který v kapele zůstal do roku 2012 a po vydání alba Green z kapely odešel a kapela zase zůstala tříčlenná a objela po okrese spoustu koncertů. Na začátku května roku 2013 se ke kapele přidal nový kytarista Jaroslav Šálek, který s kapelou odehrál první koncert v Moravských Budějovicích na Ekotrhu a v sestavě zůstal dodnes. Dne 2.11. 2013 kapelu opustil David Urbánek a za bubny zasedl Jirka, Jarda na basu a Michal zůstává na stejné pozici kapela opět dostala nádech více punkové tříčlenné sestavy. Další změna v kapele se stala v lednu, když kapela vzala na pravidelnou sobotní zkoušku talentovaného Vladimíra Čábela, který se uchopil basy a začal to na ní válet během jednoho odpoledne snad už uměl všechno a od té chvíle bylo jasno, že má v kapele své čestné místo a Jarda jde zase zpátky na kytaru. Příjmutím Vládi kapela počítá svoje "znovuzrození" a přejmenovává se z původního PARADOX na PARADOXX - také kvůli mnoha stejnojmeným kapelám s jedním X. Ono "znovuzrození" se stalo 25.2.2014.

Bio a historie

BIO ??? Netřídíme všechno hážeme na hromadu, jsme takový hovna